اخبار قانون‌ گذاریاخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

پاداش مقامات ژاپنی با NFTهای غیرقابل انتقال

بر اساس گزارش‌ها، دولت ژاپن یکی از اولین کشورهایی است که از توکن‌های غیرمثلی (NFT) به عنوان جایزه تکمیلی برای مقامات محلی استفاده می‌کند که در رقابت دیجیتالی‌سازی موفق شدند. این جوایز به مقامات محلی به عنوان تقدیر از تلاش‌های آنها در استفاده از فناوری دیجیتال برای حل چالش‌های محلی اهدا می‌شود.

 

صدور و توزیع NFT‌ها از طریق یک بلاکچین کم هزینه

در چیزی که به عنوان اولین مورد برای دولت ژاپن توصیف شد، دبیرخانه کابینه این کشور اخیراً از توکن‌های غیرمثلی (NFT) به عنوان جایزه تکمیلی در طی مراسمی برای قدردانی از مقامات محلی که در رقابت دیجیتالی‌سازی برتر بودند، استفاده کرد.

 

طبق گزارش Coinpost، مراسم اهدای جوایز امسال توسط چهار شرکت فناوری: Indiesquare، Bitflyer Holdings، Tree Digital Studio و Tomonari Kogei حمایت شد. همانطور که در این گزارش اشاره شد، پلتفرم بلاکچین کم هزینه Indiesquare، Hazama Base، برای صدور و توزیع NFTها استفاده شد. قبل از این، این پلتفرم به طور مشابه برای صدور و توزیع NFT در رویدادی که توسط دفتر جوانان حزب لیبرال دموکرات برگزار شد، استفاده می‌شد.

 

این مراسم که به عنوان the 2022 Summer Digi Denkoshien شناخته می‌شود، برای تقدیر و قدردانی از ابتکارات مقامات محلی که از فناوری دیجیتال برای حل مسائل محلی و بهبود جذابیت آنها استفاده می‌کنند برگزار شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا