اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

همکاری جدید Google با Coinbase

غول فناوری چندملیتی ایالات متحده گفت که Coinbase را انتخاب کرده است تا به مشتریان خاصی اجازه دهد از سال آینده برای خدمات ابری، کریپتو پرداخت کنند. گوگل گفت که این کار با یکپارچه سازی سرویس Coinbase Commerce فعال می‌شود.

 

گوگل از سال آینده شروع به پذیرش پرداخت‌های کریپتویی برای برخی خدمات می‌کند

گزارش CNBC با استناد به اعلامیه‌ای که در کنفرانس گوگل کلود منتشر شد، اشاره کرد که انتظار می‌رود این حرکت در اوایل سال ۲۰۲۳ انجام شود. Jim Migdal، معاون توسعه کسب‌وکار صرافی ارز دیجیتال، گفت که کوین بیس برنامه‌های مرتبط با داده‌ها را از پیشتاز آمازون به گوگل منتقل می‌کند. این شرکت سال‌ها با آمازون کار کرده است.

 

گوگل در ابتدا فقط از بخش کوچکی از پایگاه مشتریان خود پرداخت‌های رمزنگاری را می‌پذیرد که به دلیل ادغام سرویس Coinbase Commerce در دسترس خواهد بود، اما افراد بیشتری می‌توانند بعداً به آن بپیوندند.

 

Amit Zavery، نایب رئیس، مدیر کل و رئیس پلتفرم Google Cloud، اظهار داشت که این ایده استقبال از شرکت‌کنندگانی است که می‌خواهند روند رو به رشد وب ۳ را کشف کنند. Coinbase Commerce در حال حاضر از ده دارایی دیجیتال، از جمله بزرگترین و محبوب ترین آنها، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین، بیت کوین کش و … پشتیبانی می‌کند.

 

اگرچه جزئیات بیشتری در مورد شرایط معامله وجود ندارد، اما لازم به ذکر است که صرافی رمزارز معمولاً درصدی را از تمام کارمزد تراکنش‌هایی که از طریق سیستم Coinbase Commerce انجام می‌شود، دریافت می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا