دیدگاه دوستانه گوگل درباره NFTها

گوگل به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا محتوای مرتبط با بلاکچین را از جمله از طریق پشتیبانی از توکن‌های غیرمثلی (NFT) در برنامه‌های فروشگاه خود برای دستگاه‌های اندرویدی گسترش دهند. این تغییر به کاربران امکان می‌دهد تا با کلکسیون‌های دیجیتالی کسب درآمد کنند و با آنها معامله کنند و به طور بالقوه علاقه به بازار NFT را احیا کنند.

 

Google Play Marketplace یکپارچه‌سازی NFT را اعلام کرد

گوگل اعلام کرد که در حال به‌روزرسانی خط مشی فروشگاه برنامه خود است تا راه‌های جدیدی برای تراکنش محتوای دیجیتال مبتنی بر بلاکچین در برنامه‌ها و بازی‌ها باز کند. این اصلاحیه به این معنی است که توسعه‌دهندگان می‌توانند به عنوان مثال به کاربران فرصت‌هایی برای کسب درآمد و تجارت NFT به عنوان بخشی از برنامه‌های وفاداری و پاداش ارائه دهند.

 

غول فناوری روز چهارشنبه در بیانیه‌ای گفت:

Google Play میزبان انواع برنامه‌های مرتبط با بلاکچین است و ما می‌دانیم که شرکای ما برای توسعه این پیشنهادها برای ایجاد تجربیات دیجیتالی جذاب‌تر و همه‌جانبه‌تر با دارایی‌های دیجیتالی توکن‌شده مانند NFT هیجان‌زده هستند.

 

گوگل افزود:

ما خوشحالیم که تجربه‌های خلاقانه درون برنامه‌ای را شکوفا می‌کنیم و به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنیم تا کسب‌وکار خود را گسترش دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا