اخبار بلاکچیناخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهان

جستجوهای کریپتویی Google Trends

در حالی که خرده‌فروشی‌ها در حال حاضر آنقدرها به بیت کوین علاقه ندارند، به نظر می‌رسد که آنها به رویداد ادغام اتریوم علاقه زیادی دارند. حداقل بر اساس داده‌های Googe Trends، به نظر می‌رسد تقاضا و علاقه به بیت کوین در میان سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی در حال کاهش است. در همان زمان، جستجوها برای رویداد آتی ادغام اتریوم به بالاترین حد خود در روزهای قبل از انتقال بلاکچین به PoS افزایش یافته است.

 

جستجو برای بیت کوین در گوگل کاهش میابد

داده‌های روند Google Trends رفتار و علاقه سرمایه‌گذاران خرد را نشان می‌دهد، زیرا آنها تمایل دارند در مورد سرمایه‌گذاری‌های خاصی در بزرگترین موتور جستجوی جهان بگردند. قانون سرانگشتی این است که وقتی یک دارایی خاص داغ است و قیمت آن در حال افزایش است، افراد بیشتری به دنبال آن هستند، مثالی که در بحبوحه رشد صعودی در اواخر سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ مشهود است.

 

زمانی که دارایی از تب و تابش کاسته می‌شود و نوسان ندارد، روند تغییر می‌کند. این مورد در چند ماه گذشته، اتفاقی بود که افتاده است، زیرا بیت کوین بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داد و سپس در حدود ۲۰,۰۰۰ دلار آرام شد.

 

 

جستجوهای بیت کوین در سرتاسر جهان به پایین‌‎ترین سطح از دسامبر ۲۰۲۰ کاهش یافته است، درست قبل از بازار صعودی. در همان زمان، جستجوهای خرید بیت کوین به سطوحی که آخرین بار بیش از دو سال پیش دیده شده بود، کاهش یافته است.

 

اما داستانی کاملاً متفاوت با اتریوم

در حالی که سرمایه‌گذاران خرده فروشی علاقه اندکی به بزرگترین ارز دیجیتال نشان می‌دهند، به نظر می‌رسد آنها کاملا مصمم هستند که درباره دومین ارز بزرگ و به ویژه مهم ترین رویداد تاریخ آن، ادغام، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 

همانطور که قبلا توضیح دادیم، ادغام انتقال شبکه را از مکانیسم اجماع اثبات کار انرژی بر به اثبات سهام که دوستدار طبیعت تلقی می‌شود، انجام می‌دهد. این فرآیند تقریباً در مراحل پایانی است. ادغام که توسط برخی با نصف شدن بیت کوین مقایسه می‌شود، تأثیر عمیقی بر خرده فروشی داشته است زیرا جستجوهای گوگل برای ادغام اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است.

 

بیشتر بدانید: ادغام چیست؟

 

این امر با توجه به اهمیت آن تا حدودی قابل انتظار است. با وجود اینکه به عنوان یک حرکت مثبت بلندمدت در نظر گرفته می‌شود که باید شبکه را از چندین جنبه بهبود بخشد، مارک کوبان اخیرا هشدار داد که ادغام می‌تواند تأثیر کوتاه مدتی از نوع sell the news داشته باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا