اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

شمارش معکوس گوگل برای ادغام اتریوم

سام پادیلا، مهندس Web3 در گوگل، گفت که بزرگترین موتور جستجوی جهان یک ساعت شمارش معکوس راه‌اندازی کرده است که نشان می‌دهد ادغام اتریوم دقیقا چه زمانی کامل می‌شود. شمارش معکوس گوگل که بر روی ادغام متمرکز شده بود، نسبت به تخمین‌های قبلی که این حرکت به زودی تکمیل می‌شود، دو برابر شد.

 

شمارش معکوسی برای ادغام

دومین پروتکل بزرگ ارزهای دیجیتال در راه تغییر از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) است، چیزی که تاکنون در صنعت دیده نشده است. انتظار می رود این حرکت در ۱۵ سپتامبر نهایی شود. تغییر اتریوم به PoS، معروف به ادغام، توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است زیرا بسیاری انتظار دارند برای پروژه و قیمت توکن اصلی آن مفید باشد.

 

اتریوم که به شدت به دلیل آسیب‌رساندن به محیط‌زیست به دلیل مصرف برق مورد انتقاد قرار گرفته است، تمرکز بسیار سبزتری خواهد داشت. علاقه به این رویداد اخیراً چنان شدید بوده است که جستجوهای اینترنتی برای آن به بالاترین حد خود رسیده است.

 

برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد انتقال مورد انتظار به مصرف‌کنندگان، شرکت فناوری چندملیتی آمریکایی، گوگل، یک شمارنده معکوس راه‌اندازی کرد که نشان می‌دهد چند روز تا تکمیل این تغییر باقی مانده است. سام پادیلا، یکی از مهندسان برتر این شرکت، کسی بود که این ویژگی را اعلام کرد. تخمین‌های موتور جستجو با تخمین‌های قبلی مطابقت دارد و نشان می‌دهد که ادغام در ۱۵ سپتامبر انجام خواهد شد.

 

 

نظرسنجی اخیر نشان داد که ساکنان سنگاپور بیشترین علاقه را به توسعه آینده دارند، در حالی که سوئیس، کانادا، آلمان و ایالات متحده اندکی پس از آن قرار دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا