اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار دیفای (DEFI)

تشکیل تیم Web3 شرکت گوگل

گوگل در حال ایجاد یک تیم Web3 در واحد کلود خود است و خاطرنشان می کند که این بازاری است که در حال حاضر پتانسیل فوق العاده ای را نشان می دهد. یکی از مدیران گوگل توضیح داد: ما فناوری‌هایی را برای شرکت‌ها ارائه می‌کنیم تا از ماهیت توزیع‌شده Web3 در کسب‌وکارها و شرکت‌های فعلی‌شان استفاده کنند و از آن بهره ببرند.

 

Google در حال ایجاد تیم Web3 در واحد کلود خود

CNBC روز جمعه گزارش داد که واحد ابری گوگل در حال ایجاد تیمی برای ایجاد خدمات برای توسعه دهندگانی است که نرم افزار Web3 خود را می سازند و برنامه های بلاک چین را اجرا می کنند.

Amit Zavery، معاون رئیس شرکت و رئیس Google Cloud، روز جمعه در ایمیلی به کارکنان اطلاع داد که هدف از این ابتکار این است که پلتفرم Google Cloud را به اولین انتخاب برای توسعه دهندگان در این زمینه تبدیل کند. او نوشت:

در حالی که جهان هنوز در آستانه پذیرش Web3 است، این بازاری است که در حال حاضر پتانسیل فوق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد و مشتریان زیادی از ما می‌خواهند که پشتیبانی خود را از Web3 و فناوری‌های مرتبط با رمزنگاری افزایش دهیم.

 

معاون گفت:

تیم جدید Web3 متشکل از کارمندانی است که به صورت داخلی و به تنهایی در Web3 مشارکت داشته اند. جیمز ترومنز، مدیر سابق سیتی گروپ که در سال ۲۰۱۹ به گوگل پیوست، رهبری گروه محصولات و مهندسی را بر عهده خواهد داشت. او به زاوری گزارش خواهد داد.

 

معاون Google Cloud به این خبرگزاری گفت:

ما سعی نمی‌کنیم مستقیماً بخشی از آن موج ارزهای دیجیتال باشیم، ما فناوری‌هایی را برای شرکت‌ها فراهم می‌کنیم تا از ماهیت توزیع‌شده Web3 در کسب‌وکارها و شرکت‌های فعلی‌شان استفاده کنند و از آن بهره ببرند.

 

این گروه در آن زمان توضیح داد:

Google Cloud در ژانویه یک تیم اختصاصی دارایی های دیجیتال را راه اندازی کرد تا از نیازهای مشتریان در ساخت، انجام معاملات، ذخیره ارزش و استقرار محصولات جدید در پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین پشتیبانی کند.

 

مدیر عامل گوگل و شرکت آلفابت، ساندار پیچای، در ماه فوریه گفت که بلاک چین فناوری جالب و قدرتمندی با کاربردهای گسترده است و تاکید کرد:

به عنوان یک شرکت، ما در حال بررسی نحوه مشارکت در اکوسیستم و ارزش افزوده.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا