پیش بینی قیمت بیت کوین توسط گوگل بارد پس از هاوینگ

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط گوگل بارد پس از هاوینگ ۲۰۲۴. اندکی پس از اینکه OpenAI ابزار هوش مصنوعی مبتنی بر متن (AI) خود ChatGPT را راه‌اندازی کرد، این فناوری مجدداً مورد توجه قرار گرفت که منجر به ظهور سایر ربات‌های هوش مصنوعی مولد، به‌ویژه Google’s Bard شد، که قبلاً ارزش خود را در تحلیل بازار ارزهای دیجیتال از جمله تحلیل بیت‌کوین (BTC) نشان داده است.

 

نظر گوگل بارد در رابطه با پیش بینی قیمت بیت کوین

بارد پاسخ مفصلی را در رابطه با پیش بینی قیمت بیت کوین ارائه کرده و تأکید کرده است که «تعدادی از عوامل وجود دارند که نشان می‌دهند قیمت می‌تواند به بالاترین حد خود برسد»، از جمله خود رویداد هاوینگ در آینده، افزایش پذیرش جهانی بیت‌کوین و چارچوب‌های نظارتی مطلوب در سراسر جهان.

از سوی دیگر، بارد به عواملی اشاره کرد که می‌توانند سود بیت کوین پس از نصف شدن را مختل کنند، به ویژه احتمال نزولی بودن بازار پس از هاوینگ و همچنین افزایش دارایی‌های ارز دیجیتال رقیب که می‌تواند سلطه آن را تهدید کند.

منبع: Finbold.com

۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا