سرمایه‌گذاری میلیون دلاری گلدمن ساکس در کریپتو

مک درموت گفت که گلدمن ساکس فرصت‌های واقعاً جالبی را در صنعت کریپتو پس از سقوط FTX می‌بیند. بانک سرمایه‌گذاری چند ملیتی آمریکایی، گلدمن ساکس، قصد دارد ده‌ها میلیون دلار برای خرید یا سرمایه‌گذاری در سازمان‌های ارزهای دیجیتال هزینه کند. متیو مک‌درموت، رئیس دارایی‌های دیجیتال گلدمن، فکر می‌کند که مشارکت بازیگران قابل اعتماد در صنعت کریپتو می‌تواند شرایط فعلی آن را بهبود بخشد.

 

گلدمن ساکس همچنان یک حامی ارزهای دیجیتال است

مک درموت در مصاحبه اخیر با رویترز گفت که سقوط FTX فرصت‌های واقعا جالبی برای گلدمن ساکس ایجاد کرده است. به این ترتیب، غول وال استریت قصد دارد میلیون‌ها دلار در برخی از نهادهای کریپتویی بخرد یا سرمایه‌گذاری کند که در حال حاضر قیمت بسیار معقول‌تری دارند.

 

مدیر اجرایی فکر می‌کند سقوط FTX باعث آشفتگی گسترده در کل بازار شد و بر منافع سرمایه‌گذاران تأثیر گذاشت. با این حال، او مطمئن است که فناوری بلاکچین یک ویژگی اساسی شبکه مالی باقی خواهد ماند.

 

این قطعاً بازار را از نظر احساسات به عقب بازگردانده است، در این شکی وجود ندارد. FTX در بسیاری از بخش‌های اکوسیستم یک پوستر بود. اما برای تکرار، فناوری زیربنایی به عملکرد خود ادامه می‌دهد.

 

مک درموت همچنین شاهد افزایش تعداد فعالان بازار است که حوزه کریپتو را ترک کرده و به امور مالی سنتی می‌پیوندند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا