لایحه ارز دیجیتال با پشتوانه طلا در تگزاس

تگزاس اولین گام‌های خود را برای تصویب لایحه‌ای برداشته است که یک ارز دیجیتال ۱۰۰٪ با پشتوانه طلا صادر می‌کند. اگر به عنوان قانون تصویب شود، این لایحه که توسط کمیته مجلس تگزاس در حال بررسی است، یک سیستم الکترونیکی برای کاربران ایجاد می‌کند تا بتوانند با این ارز دیجیتال تراکنش و پرداخت کنند و همچنین به آنها امکان می‌دهد بازخریدهایی را برای  طلا یا سکه‌ها انجام دهند.

 

کمیته مجلس تگزاس لایحه ارز دیجیتال با پشتوانه طلا را تصویب کرد

یک کمیته مجلس تگزاس اولین گام‌ها را در بحث لایحه‌ای برداشته است که یک ارز دیجیتال ۱۰۰٪ با پشتوانه طلا ایجاد می‌کند. این لایحه، با نام HB4903 که در ۱۰ مارس توسط مارک دورازیو معرفی شد، حمایت ۴۲ حامی را به دست آورد و آماده خروج توسط کمیته امور ایالتی مجلس برای رای‌گیری در مجلس است.

 

این لایحه تصریح می‌کند که کنترل‌کننده ایالت یک ارز دیجیتالی با پشتوانه طلا ایجاد خواهد کرد به طوری که هر واحد ارز دیجیتال صادر شده نشان‌دهنده یک واحد از آن ارز خاص باشد.

 

کسری از یک اونس طلا در امانت نگهداری می‌شود. به همین ترتیب، دولت باید یک سیستم الکترونیکی طراحی کند تا به شهروندان اجازه دهد آزادانه با این ارز معامله و پرداخت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا