NFTبازی NFT

بازی Gods Unchained + دانلود بازی Gods Unchained

بازی گادز آنچیند

برای دانلود بازی Gods Unchained اول باید بدانیم که این بازی، یک بازی کارتی تاکتیکی رایگان است که به بازیکنان مالکیت واقعی آیتم های درون بازی خود را میدهد. این بازی که توسط مدیر سابق بازی Magic The Gathering: Arena رهبری میشود، بر بازی رقابتی تمرکز دارد، به این معنی که بازیکنان باید با ساختن عرشه هایی که قادر به مبارزه با انواع تاکتیک ها هستند، از نظر استراتژیک از حریفان پیشی بگیرند.

در Gods Unchained بازیکنان کاملاً مالک اقلام دیجیتالی خود هستند و به آنها آزادی تجارت، فروش و استفاده از کارت های خود را به هر شکلی که دوست دارند میدهند – درست مانند داشتن کارت های واقعی و ملموس.

در حالی که هنوز یک بازی نسبتاً جوان است، اغلب با سایر بازی های کارتی فانتزی محبوب با پیروان فرقه‌ای مانند Magic مقایسه میشود. در واقع، توسعه بازی توسط کریس کلی هدایت می شود که مدیر بازی MTG Arena و مدیر اجرایی Wizards of the Coast LLC بود. Clay در سال ۲۰۱۸، Wizards را ترک کرد تا بر روی توسعه Gods Unchained تمرکز کند.

در گادز آنچیند، بازیکنان میتوانند برای افتخار در عرصه های رقابتی بجنگند، برنده شوند و با بازی کردن کارت ها را جمع‌آوری کنند، کارت هایی را در بازار درون بازی بخرند و بفروشند، و عرشه عالی را برای مدیران برتر بسازند. بازی کاملاً رایگان است، در درجه اول بر بازی رقابتی منصفانه تمرکز دارد.

بازیکنان جدید با ۱۴۰ کارت به عنوان بخشی از استقبال رایگان شروع میکنند تا همه دارای دسته های پایه مختلف باشند و بتوانند با بازی و شرکت در تورنمنت ها (چه برنده یا چه ببازند) قفل بیشتری را باز کنند. این بازی از مدل بازی برای کسب درآمد (P2E) استفاده می کند، که اساساً به این معنی است که بازیکنان میتوانند با شرکت در مسابقات هفتگی رتبه بندی شده، جوایزی کسب کنند.

 

گادز آنچین چه تفاوتی با سایر بازی ها دارد؟

 

گادز آنچیند چه تفاوتی با سایر بازی ها دارد؟

بزرگترین نقطه فروش Gods Unchained این است که به بازیکنان مالکیت واقعی بر تمام آیتم های درون بازی که جمع‌آوری می کنند میدهد. این اقلام دارای ارزش واقعی در بازار هستند و می توانند در بازارهای NFT معامله شوند، همانطور که کارت های چاپ شده سنتی را می توان در بازی های فیزیکی با ورق مبادله کرد.

مزیت بزرگ دیگر این است که Gods Unchained قصد دارد از Immutable X برای تسهیل معاملات به طور کارآمدتر استفاده کند.

Immutable X یک صرافی غیرمتمرکز است که معاملات انجام شده در اتریوم را مقیاس بندی می‌کند و تراکنش های تقریباً آنی را برای معامله‌گران با کارمزد بسیار کم یا صفر فراهم میکند.

در حال حاضر، شبکه اتریوم تنها می‌تواند حدود ۱۵۰۰۰۰ تراکنش NFT در روز را با ۳۰ درصد استفاده از شبکه انجام دهد. با Immutable X، شبکه از نظر تئوری می تواند تا ۲۰۰ میلیون معامله در روز را پشتیبانی کند.

Immutable X نیز غیرقانونی است، به این معنی که کاربران همچنان کنترل کاملی بر اقلام خود خواهند داشت و نیازی به اعتماد به امنیت و زیرساخت صرافی ندارند.

 

برای دیدن لیست برترین بازیهای NFT در سال ۲۰۲۲ به این مقاله مراجعه فرمایید.

 

نحوه ثبت نام در بازی گادز آنچیند

در ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس به ترتیب مراحل را انجام دهید:

 1. ثبت نام و حساب کاربری را در وب سایت Gods Unchained تکمیل کنید.
 2. برنامه را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.
 3. با کلیک بر روی لینکی که به ایمیل شما ارسال شده است، حساب خود را تایید کنید.
 4. برنامه را در قسمت “Immutable” اجرا کنید و برای شروع بازی وارد شوید.

پس از اتمام مراحل بالا شما آماه بازی هستید.

 

دانلود بازی Gods Unchained

برای دانلود نسخه PC این بازی به وبسایت godsunchained.com بروید و مراحل را به ترتیب و با دقت طی کنید (لینک دانلود در زیر قرار میگیرد):

دانلود نسخه PC

 

اما برای دانلود از سایت رسمی، وارد سایت شده و روی دکمه «Play Gods Unchained» کلیک کنید.

 • از گوشه سمت راست بالا میتونید از گزینه “Start Download” استفاده کنید.

جهت ادامه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید:

 • در صفحه پیش رو باید ایمیل و پسوردی که میخواهید به آنها حساب خود را باز کنید وارد کنید؛ در صورتی که در صفحه ورود بودید روی “Create A New Account” کلیک کنید و دستورات را دنبال کنید
 • به پوشه “Downloads” خود (یا هر جایی که دانلود های مرورگر شما ذخیره شده است) بروید.
 • فایل “Immutable.exe” را باز کنید
 • توجه: عنوان در امتداد خطوط “Immutable+Setup+0.14.3.exe” خواهد بود اما ممکن است با گذشت زمان اعداد متفاوت باشند.
 • برنامه به طور خودکار نصب و در آن ذخیره می شود
 • با استفاده از حساب Gods Unchained خود وارد لانچر شوید
 • هنگامی که از شما خواسته شد روی “Allow Access” کلیک کنید.

 

آموزش کامل بازی gods unchained

هنگامی که بازی را برای اولین بار راه اندازی می کنید، از یک کاربر جدید خواسته می شود تا یک آموزش ساده را تکمیل کند. پس از اتمام، می توانید حالت های دیگر بازی را بازی کنید.

اگر در بازی های کارتی کلکسیونی دیجیتال مانند Hearthstone و Legends of Runeterra مهارت دارید، باید بتوانید این بازی را خیلی سریع انتخاب کنید. اگر نیستید، این راهنما را دنبال کنید تا مکانیزم های اساسی گیم پلی Gods Unchained را درک کنید.

در حال حاضر، در مجموع سه حالت بازی وجود دارد:

 • انفرادی – برای آزمایش مهارت ها و دک های خود در برابر رایانه بازی کنید
 • رتبه – برنده شوید تا رتبه خود را بالا ببرید و جوایزی کسب کنید
 • چالش مستقیم – حریف خود را برای یک دوئل دوستانه دعوت کنید

 

چطور بازی کنیم؟

 

در مرحله اول باید دسته کارت خود را انتخاب کنید

از کارت ها برای ساخت عرشه استفاده می شود. یک عرشه منفرد به ۳۰ کارت نیاز دارد و باید با یکی از شش خدای متمایز – نور، مرگ، جنگ، طبیعت، جادو و فریب هم‌تراز شود. شما می توانید تا ۲ نسخه از همان کارت را به عرشه خود اضافه کنید و اگر کارت لجندری باشد، تنها یک نسخه از آن اضافه کنید. برای ویرایش عرشه های خود، به سادگی «Choose Deck» را انتخاب کنید.

 

در مرحله اول باید دسته کارت خود را انتخاب کنید

 

اگر هنوز نمی دانید چگونه یک عرشه قوی بسازید، نگران نباشید! به شما ۶ عرشه شروع از پیش تعیین شده مختلف اختصاص داده می شود که هر کدام با کارت های رایگان ساخته شده و با خدای متفاوتی هماهنگ شده اند. اگر از دسته استارت راضی نیستید، میتوانید با تعویض کارت ها و کلیک کردن روی « انتخاب (Select) » آن را سفارشی کنید تا ذخیره شود.

 

برای انتخاب عرشه، روی «SELECT» کلیک کنید.

 

برای انتخاب عرشه، روی «SELECT» کلیک کنید. پس از اتمام، یک بارگیری را انتخاب کنید و برای شروع یک بازی، روی “Play” کلیک کنید.

در مرحله دوم شما باید قدرت خدای خود را انتخاب کنید

هر خدا چهار قدرت دارد. می‌توانید در شروع مسابقه یکی را برای استفاده در طول بازی انتخاب کنید، اما با دقت انتخاب کنید زیرا قدرت خدای شما در طول مسابقه قابل تغییر نیست. می توان آن را یک بار در هر نوبت استفاده کرد و به مقدار مشخصی مانا در هر بار استفاده نیاز دارد. شما می توانید خدای خود را با همتراز کردن آن با عرشه کارت قبل از مسابقه بازی انتخاب کنید.

 

در مرحله دوم شما باید قدرت خدای خود را انتخاب کنید

 

در مرحله سوم شما میتوانید کارت هایی که نمیخواهید را جایگزین کنید

شما چهار شانس برای جایگزینی کارت برای دست شروع خود دارید. کارت های انتخاب شده به صورت تصادفی جایگزین می شوند. به شما توصیه میشود کارت هایی را که نیاز به هزینه مانا بالاتری دارند (معمولاً ۴ مانا یا بیشتر) جایگزین کنید زیرا مانا زیادی برای استفاده در دورهای اولیه نخواهید داشت.

مرحله چهارم دوئل را شروع کنید!

برای احضار موجودات، کارت ها را بکشید و روی تخته رها کنید. برای استفاده از قدرت یا طلسم، روی کارت ها کلیک کنید و آنها را به سمت هدف مورد نظر خود بکشید.

God Powers را میتوان یک بار در هر دور استفاده کرد و مانند استفاده از کارت عمل میکند.

 

مرحله چهارم دوئل را شروع کنید!

 

دست شما می تواند حداکثر ۹ کارت را نگه دارد، در حالی که حداکثر ۶ موجود را میتوان در صفحه بازی احضار کرد.

هزینه مانا با هر کارت مرتبط است که می توانید آن را در گوشه سمت چپ بالای کارت بیابید. میتوانید نقطه قوت و سلامت یک موجود را در پایین کارت پیدا کنید. Strength میزان آسیبی است که موجودی هنگام حمله یا دفاع به موجود مقابل وارد میکند. میزان سلامت (Health points) آسیبی است که موجودی قبل از مرگ میتواند متحمل شود.

 

Health points

 

مانا

هر بازیکن در مجموع ۹ سنگ مانا دارد. سنگهای مانا با تعداد قفل مانا مرتبط هستند. در شروع هر دور، یک قفل مانا باز می‌شود، همه جواهرات مانا تازه‌سازی میشوند و به ازای هر جواهر مانا که به طور کامل باز شده است، یک مانا داده میشود. ۵ سنگ مانا اول هر کدام فقط یک قفل مانا دارند، در حالی که جواهرات بعدی دارای ۲ یا چند قفل بیشتر دارند.

 

مانا

 

توصیه میشود در هر دور از مانای خود به طور کامل استفاده کنید زیرا مانای ذخیره شده به دور بعدی اضافه نمیشود!

کارت Bag of Tricks

بگ آف تریکس ها برای متعادل کردن اختلاف مزیت بین دو بازیکن استفاده میشود که ذاتاً ناشی از ترتیب بازی است. بازیکنی که اول میشود یک بگ آف تریکس دریافت می کند، در حالی که بازیکنی که دوم میشود سه بگ آف تریکس دریافت میکند.

 

کارت Bag of Tricks

 

هنگام استفاده از یک بگ آف تریکس، قفل مانا را باز میکند و یک مانا را برای این دور تازه می کند. بگ آف تریکس کارت حساب نمی شود، با این حال، توجه داشته باشید که اگر تمام سنگهای مانای باز شده شما پر باشد، مانا اضافی اضافه نمیشود. این یک اشتباه رایج برای بازیکنان جدید است که از کیسه ترفندها استفاده می کنند به این امید که سنگ مانای بعدی را که دارای دو یا چند قفل مانا قفل شده است، پر کنند، به خصوص در نوبت های بعدی مسابقه.

نشانگر چرخشی (Turn Indicator)

در سمت راست تابلوی خود، نشانگر چرخش را پیدا خواهید کرد. جهت فلش نشان می دهد که کدام بازیکن در حال بازی در دور است. هنگامی که تمام حرکات خود را تمام کردید، می توانید نشانگر چرخش را فشار دهید تا نوبت خود را رد کنید.

 

نشانگر چرخشی (Turn Indicator)

 

سیاه چاله (The Void)

خلأ جایی است که کارت های شما زمانی که موجودات شما می میرند یا زمانی که طلسم می کنید، می رود. به عنوان “قبرستان کارت” شناخته می شود. این یک جنبه مهم از بازی است زیرا خدایان خاصی می توانند کارت های “مرده” را از فضای خالی بازگردانند. در برخی موارد، موجودات مرده را می توان مستقیماً از سیاه چاله به تخته احضار کرد.

 

سیاه چاله (The Void)

 

توجه داشته باشید، کارتی که در سیاه چاله قرار می گیرد با “محو” شدن کاملاً متفاوت است که کارت را به طور کامل از بازی حذف می کند.

میزان سلامت خدا

خدای هر بازیکن حداکثر ۳۰ HP دارد. شما می توانید به خدای حریف خود به سادگی با نگه داشتن روی موجود خود و کشیدن زنجیر به سمت هدف حمله کنید. بازیکنی برنده می شود که سلامت خدای حریف را به ۰ برساند.

 

میزان سلامت خدا

 

اثر وضعیت پایه (Basic Status Effect)

کارت‌های بازی Gods Unchained هر کدام افکت های مختلف خود را دارند که می‌توان از آن ها در کنار کارت های دیگر استفاده کرد تا ترکیب های هم افزایی ایجاد کند یا حریف شما را آنقدر متوقف کند تا ببازد. در زیر تنها برخی از اثرات متعددی که یک کارت ممکن است روی میز بیاورد، آورده شده است.

حمله رعد اسا: موجودات با بلیتز می توانند در نوبتی که احضار می شوند به موجودات مخالف حمله کنند.

Burn: در پایان نوبت به موجودات سوخته خسارت تضمینی وارد می شود.

گیج شده: ۵۰% احتمال از دست دادن هدف انتخابی. در عوض، به یک موجود تصادفی مخالف دیگر حمله خواهد کرد.

مرگبار: موجودات مرگبار اگر به هدفی آسیب وارد کنند، فوراً آن را می کشند.

پنهان: موجودات پنهان را نمیتوان مستقیماً توسط دشمنان مخالف هدف قرار داد.

Regen: مقدار تضمینی بازسازی توسط موجودات دارای regen بدست خواهد آمد.

غرش: هنگامی که موجودات بازیگر می شوند، جلوه های خاصی فعال می شوند.

 

مرحله پنجم ارتقا سطح و دریافت پاداش

شما می توانید در Stars، Flux و Packs (بسته های کارتی) با ارتقاء سطح و برنده شدن در نبردهای رتبه بندی شده، پاداش دریافت کنید. شما می توانید بسته های کارت را با ارتقاء سطح از طریق انجام مسابقات رتبه بندی شده به دست آورید. می توانید پیشرفت خود را در منوی اصلی مشاهده کنید.

 

مرحله پنجم ارتقا سطح و دریافت پاداش

 

همچنین، با یک “vial” حاوی Stars و Flux به شما پاداش داده می شود. از ستاره ها برای خرید کارت های بازی در فروشگاه ستاره استفاده میشود.

 

با یک "vial" حاوی Stars و Flux به شما پاداش داده می شود.

 

با رفتن به Market > Star Store می توانید فروشگاه ستاره را پیدا کنید. همانند کارت های رایگانی که از مجموعه خوش آمدگویی به دست می آیند، کارت های خریداری‌شده از فروشگاه ستاره به بلاکچین اضافه نمی شوند و در نتیجه قابل انتقال نیستند. به این کارت ها کارت های ساده می گویند. توجه داشته باشید که تمام کارت های رایگان قابل دریافت در بازی در زمان نوشتن “ساده” هستند.

 

Market > Star Store

 

اگر همه کارت های رایگان قابل مبادله نباشند، چگونه میتوانم از بازی بدون هیچ هزینه شروعی سود ببرم؟

این جایی است که Flux وارد می شود. شما می توانید Flux را برای ترکیب دو کارت ساده یکسان در یک کارت شهاب سنگ در Forge خرج کنید. یک کارت شهاب سنگ به عنوان NFT در بلاکچین Immutable X ساخته می شود و از این رو در بازار Immutable X قابل معامله است.

با این حال، فیوزینگ به دلیل هزینه های بالای تراکنش در شبکه به طور موقت غیرفعال شده است. Forge با انتشار Immutable X minting بازگشایی خواهد شد – این هنوز برای اطمینان از اجرای روان شبکه اعلام نشده است.

 

Immutable X minting

 

رتبه بندی

وقتی یک بازی رتبه‌بندی شده را برنده شوید، نوار رتبه شما در منوی اصلی لانچر بازی پر می‌شود. در صورت شکست در یک بازی، سپر شما آسیب میبیند. اگر سپر شما آسیب زیادی ببیند، بخشی از پیشرفت رتبه خود را از دست خواهید داد.

اگر نوار پر باشد، یک رتبه را بالا میبرید و وقتی خالی شد، یک رتبه پایین می آیید

در رویداد رتبه بندی هفتگی ۱۲ رتبه وجود دارد که عبارتند از: برنز زنگ زده > برنز خالص > آهن زنگ زده > آهن خالص > شهاب سنگ ضربه > شهاب سنگ اختری > سایه گرگ و میش > سایه نیمه شب > طلای اوریک > طلای خورشیدی > الماس اتری > اسطوره.

 

چگونه از گادز آنچیند درآمد داشته باشیم؟

 

درآمد بازی gods unchained

۲ نوع پاداش وجود دارد که بازیکن میتواند از طریق بازی Gods Unchained کسب کند. اولین مورد از طریق به دست آوردن بسته های کارت جدید از مسابقه رتبه بندی شده است که در نهایت با باز شدن Forge می توانند در بازار فروخته شوند. مورد دوم از طریق یک کمپین جدید به نام Blessing of the $GODS است که در آن بازیکنان حق دارند هر هفته جایزه GODS را  توکن GODS دریافت کنند.

 

جایزه بسته های کارتی

بازیکنان می توانند با برنده شدن در مسابقات رتبه بندی شده بسته های کارت را دریافت کنند. جوایزی که دریافت می کنید با سه عامل تعیین می شود:

 • تعداد پیروزی هایی که در ۲۵ بازی اول هر رویداد دارید.
 • رتبه شما قبل از شروع هر رویداد رتبه بندی شده آخر هفته.
 • این که آیا حساب شما به یک کیف پول مرتبط است یا خیر.

شما باید قبل از پایان شمارش معکوس مسابقه را تمام کنید تا برد شما حساب شود.

در حالی که هنوز امکان فروش کارت های شما در بازار وجود ندارد، این وضعیت باید در پایان سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ زمانی که Forge عرضه می‌شود تغییر کند. Forge قابلیتی است که در آن بازیکنان میتوانند کارت هایی را که به دست آورده‌اند در NFT‌ های واقعی که میتوان در بازار Immutable X معامله کرد، ضرب کنند. هزینه های ضربات GODS و یک ارز درون بازی به نام Flux پرداخت میشود.

 

NFT ها در Gods Unchained

کارت‌های NFT در Gods Unchained فقط بدون تلاش بازیکن ساخته و توزیع نمی‌شوند – زیرا این کار شبکه اتریوم را کاملاً شلوغ می‌کند! با انجام بازی‌ها، بازیکنان بسته‌های کارت دیجیتال Common Core را باز میکنند. برای تبدیل این کارت ها به NFT، بازیکنان ابتدا باید با برنده شدن در تورنمنت های رتبه بندی شده ، یک عنصر ساخت به نام Flux به دست آورند.

هنگامی که یک بازیکن به اندازه کافی Flux جمع‌آوری کرد، می تواند به Forge رفته و کارت های Core خود را با هم ترکیب کند تا کارت های با کیفیت بالاتری ایجاد کند که به عنوان NFT در اتریوم ساخته می شوند و ارزش واقعی دارند. کارت‌های کمیاب طبیعتاً ارزش ذاتی بالاتری دارند و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند، در حالی که کارت‌های اصلی deThese NFT در بازار Gods Unchained قابل معامله هستند.

 

NFT ها در گادز آنچین

 

توکن های GODS برای چه مواردی استفاده می شوند؟

توکن های GODS بخشی جدایی ناپذیر از بنیاد بازی برای کسب درآمد Gods Unchained هستند. بازیکنان میتوانند از آن‌ ها برای خرید بسته‌ های کارت از بازار، ساخت کارت های NFT و شرکت در طرح های حاکمیتی استفاده کنند. بازیکنان همچنین میتوانند توکن های GODS را برای کسب پاداش به اشتراک بگذارند.

 

توکن های GODS برای چه مواردی استفاده می شوند؟

 

بدست آوردن کارت های بیشتر در بازی گادز آنچیند

 • بازی را سطح بالا انجام دهید

با انجام بازی های رتبه بندی شده یا ساخته‌شده، سطح خود را ارتقا میدهید و بسته های کارت به دست آورید. اینها کارت‌های Common Core را حذف میکنند که میتوان از آنها برای گسترش عرشه های خود استفاده کرد یا برای ایجاد نسخه‌ های با کیفیت بالاتر و قابل مبادله در Forge با هم ترکیب شدند.

 • جوایز رویداد رتبه بندی شده آخر هفته

بسته های کارت و آیتم ها را میتوان از طریق  مسابقات رتبه بندی آخر هفته نیز به‌دست آورد. جوایز این تورنمنت ها در هر فصل بازی می چرخند، اما میتواند مکان خوبی برای به دست آوردن مواردی باشد که معمولاً از طریق روش های معمولی باز نمی شوند، مانند بسته های کارت توسعه.

 • خرید بسته های الحاقی

این کارت ها فقط برای مدت محدودی (در طول یک فصل خاص) برای خرید در دسترس هستند و ممکن است دوباره فروخته نشوند. هنگامی که این بسته ها فروخته شدند، بهترین راه برای به دست آوردن آنها معامله با سایر بازیکنان در Immutable X Marketplace است.

 • تجارت با سایر بازیکنان

Immutable X Marketplace مکانی مناسب برای خرید و فروش کارت ها و اقلام فردی است. در اینجا می توانید کارت های خاصی را که به دنبال آن هستید بیابید یا کارت هایی را که نیاز ندارید بفروشید.

 

خرید بسته های کارت

 

خرید بسته های کارت

بسته ها و صندوق های کارت فقط در دوره های فروش فصلی از وب‌سایت در دسترس هستند و میتوان آنها را با استفاده از ETH خریداری کرد. هنگامی که فروش فعال است، تا زمانی که در حساب Immutable X خود پول دارید، می توانید بسته ها را از وبسایت رسمی گادز آنچیند خریداری کنید.

وقتی دوره فروش تمام شد، می‌توانید کارت‌های فصلی مورد نظر خود (و همچنین سینه‌ها) را از سایر بازیکنان در بازار Immutable X یا بازارهای شخص ثالث تأیید شده خریداری کنید. در مواقعی، می‌توانید بسته‌های فصلی را از رویدادهای درون‌بازی مانند Weekend Ranked نیز کسب کنید.

 

چرا به یک کیف پول نیاز دارم؟

کیف پول شما مکان امنی است که می توانید اقلام دیجیتال خود را در آن ذخیره کنید. فقط شما به کیف پول خود دسترسی دارید. هنگامی که از بازی جوایزی دریافت می کنید، آنها ارسال شده و در کیف پول شما ذخیره می شوند. هنگامی که کارت NFT را می فروشید، کارت کیف پول شما را ترک می کند و به کیف پول خریدار می رود، در حالی که ETH آنها در عوض به کیف پول شما ارسال می شود.

توصیه می کنیم از  MetaMask برای راه‌اندازی یک کیف پول جدید یا پیوند دادن کیف پول موجود استفاده کنید زیرا بهترین عملکرد را با Gods Unchained و Immutable X دارد. MetaMask یک افزونه مرورگر است که به راحتی به شما امکان می دهد با شبکه اتریوم تعامل داشته باشید. با این افزونه، میتوانید یک کیف پول راه‌ اندازی کنید و آن را به Gods Unchained پیوند دهید تا بتوانید خرید کنید، وارد شوید و آیتم های درون بازی خود را ذخیره کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مرتضی علیپور

دانشجوی کارشناسی ارشد، برنامه نویس و علاقمند به یادگیری مداوم حوزه IT - محقق ارزهای دیجیتال و گاهی یک تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا