پاسخ‌های سیاست جهانی به ارزهای دیجیتال الزامی است

وزیر دارایی هند گفت که وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی توافق کرده‌اند که مقررات ارزهای دیجیتال نمی‌تواند محدود به یک نقطه از جهان باشد. او تاکید کرد هر اقدامی در مورد دارایی‌های کریپتو باید جهانی باشد.

 

روسای مالی G20 در مورد مقررات کریپتویی

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی هند، روز پنجشنبه طی یک نشست مطبوعاتی که پس از نشست وزرای دارایی و روسای بانک مرکزی G20 در حاشیه نشست بهاره سالانه صندوق بین‌المللی پول (IMF) و جهان برگزار شد، درباره بحث G20 درباره مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

 

سیتارامان و رئیس بانک مرکزی هند (RBI) Shaktikanta Das ریاست جلسه را بر عهده داشتند که طی آن وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی در مورد مسائل مربوط به نظارت بر ارزهای دیجیتال و چالش‌های مرتبط با آنها بحث کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا