اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

آلمان: برای فروش بیت کوین و اتریوم مالیاتی وجود ندارد

وزارت دارایی آلمان گفت که افراد خصوصی در صورت فروش BTC یا ETH در صورتی که دارایی ها را بیش از یک سال نگه داشته باشند، مجبور به پرداخت مالیات نیستند.

وزارت دارایی آلمان اصلاحات خاصی را در سیاست های ارزهای دیجیتال خود اعمال کرده است. مقامات فاش کردند که اگر افراد دارایی ها را بیش از یک سال نگه دارند، فروش بیت کوین و اتر به دست آمده مشمول مالیات نخواهد بود.

  • وزارت دارایی آلمان نامه ای را منتشر کرد که بر مالیات بر درآمد دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) متمرکز بود.
  • پس از همکاری با بالاترین مقامات مالیاتی ایالت های فدرال، قانونگذاران تصمیم گرفتند در صورتی که این دارایی ها بیش از ۱۲ ماه نگهداری شوند، فروش بیت کوین و اتریوم را از مالیات معاف کنند. این سیاست حتی اگر ارزهای رمزپایه برای شرط بندی/وام دادن به کار گرفته شده باشند نیز اعمال خواهد شد.

 

 فروش بیت کوین و اتر خریداری شده پس از یک سال معاف از مالیات است.

 

  • پیش از این، دارایی های دیجیتال مورد استفاده در چنین فعالیت هایی باید به مدت ده سال نگهداری می شد تا از مالیات معاف شود.
  • این وزارتخانه تصریح کرد که این اولین بار است که این موضوع با یک دستورالعمل اداری یکسان در سراسر کشور مورد توجه قرار گرفته است.
  • مقامات متعهد شدند که با سیاست مالیاتی دارایی دیجیتال برخورد کنند و هرگونه مشکل ایجاد شده را حذف کنند. برای انجام این کار، آنها در هماهنگی نزدیک با مقامات مالیاتی فدرال و نهادهای دولتی کار خواهند کرد.

 

«البته، انتشار رسمی آتی نامه BMF پایان بحث ما در مورد این موضوع نیست، بلکه یک نتیجه موقت است. توسعه سریع «دنیای کریپتو» تضمین می‌کند که ما با موضوعات تمام نمی‌شویم. نامه تکمیلی در مورد تعهدات همکاری و سابقه در حال انجام است.»

  • آلمان اخیرا در کانون توجه صحنه ارزهای دیجیتال بوده است. یک مطالعه اخیر Concub تخمین زده است که شهرستان اروپایی دوستدار ارزهای دیجیتال در جهان برای سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ است.
  • این شرکت بر رویکرد مثبت آلمان به این بخش و تعداد فزاینده موسسات پولی محلی که آماده پرش به بازار هستند تأکید کرد.
  • چنین مثالی قصد اسپارکاسه (گروه مالی پیشرو در کشور) برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به پایگاه کاربری خود متشکل از حدود ۵۰ میلیون نفر است.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا