صحبت‌های گنسلر درباره ارزهای دیجیتال

پس از اقدامات اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کوین بیس و بایننس، رئیس گری گنسلر، با بیان اینکه نیازی به ارزهای دیجیتال بیشتر نیست، گفتگو کرد. ما در حال حاضر ارز دیجیتال داریم. به آن دلار آمریکا می‌گویند. گنسلر در برنامه مهمان خود در برنامه Squawk on the Street شبکه CNBC تاکید کرد این یورو یا ین نامیده می‌شود، همه آنها در حال حاضر دیجیتال هستند.

 

گنسلر: ما از قبل ارز دیجیتال داریم، به آن دلار آمریکا می‌گویند

به دنبال پرونده‌های حقوقی مربوط به Coinbase و Binance به دلیل عدم ثبت نام به عنوان کارگزاری و فروش اوراق بهادار ثبت نشده، گری گنسلر، رئیس فعلی SEC، نظرات خود را در مورد Squawk Box CNBC در روز سه‌شنبه به اشتراک گذاشت. احساسات او نشان داد که تعداد زیادی از دارایی‌های کریپتویی موجود غیرقابل توجیه هستند.

 

گنسلر در برنامه CNBC با عنوان Squawk on the Street تاکید کرد:

ما به ارز دیجیتال بیشتری نیاز نداریم. ما در حال حاضر ارز دیجیتال داریم. به آن دلار آمریکا می‌گویند. به آن یورو یا ین می‌گویند، در حال حاضر همه آنها دیجیتال هستند. ما در حال حاضر سرمایه‌گذاری‌های دیجیتالی داریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا