اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

جمینی ۱۰ درصد از کارمندان را اخراج می‌کند

جمینی، صرافی ارزهای دیجیتال متعلق به Winklevoss، سومین دور کاهش مشاغل خود را در کمتر از یک سال آغاز کرده است و ۱۰ درصد دیگر از نیروی کار خود را اخراج کرده است. کامرون وینکلووس مدعی است که انگیزه اخراج کارکنان ترکیبی از فشار اقتصاد کلان و تقلب بی‌سابقه در صنعت کریپتو بوده است.

 

کوچک شدن تیم جمینی

همانطور که The Information در روز دوشنبه گزارش داد، این رسانه یک پیام داخلی از Winklevoss دریافت کرد که در آن بیان شده بود که او هیچ چاره‌ای جز کاهش تعداد کارکنان ندارد.

 

وی در ادامه گفت:

امیدواریم پس از تابستان امسال از کاهش بیشتر جلوگیری کنیم، با این حال، شرایط منفی اقتصاد کلان و تقلب‌های بی‌سابقه‌ای که توسط بازیگران بد در صنعت ما تداوم یافته است، چاره‌ای جز تجدید نظر در چشم انداز خود و کاهش بیشتر تعداد کارکنان برای ما باقی نگذاشته است.

 

داده های Pitchbook نشان می‌دهد که Gemini تا نوامبر ۲۰۲۲ دارای ۱۰۰۰ کارمند بوده است، به این معنی که تقریباً ۱۰۰ نفر احتمالاً بیکار شده اند. آنها در اتخاذ چنین اقدامات شدیدی تنها نیستند، کوین بیس در اوایل این ماه ۹۵۰ کارمند دیگر را پس از اخراج ۱۸ درصد از نیروی کار خود در ژوئن اخراج کرد. CryptoCom همچنین دو هفته پیش ۲۰ درصد دیگر از کارمندان خود را کاهش داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

16 − سیزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا