جمینی علیه DCG شکایت کرد

پس از اینکه کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، نامه‌ای سرگشاده به مدیر عامل و بنیانگذار Digital Currency Group (DCG) بری سیلبرت منتشر کرد و تهدید کرد در صورت عدم پاسخگویی شرکت تا ۷ ژوئیه، اقدام قانونی خواهد کرد، وینکلووس روز جمعه اعلام کرد که شرکت او علیه DCG شکایت کرده است.

 

جمینی به شکایت علیه DCG و مدیر عامل شرکت بری سیلبرت ادامه می‌دهد

جمینی با شکایت بری سیلبرت و DCG در رابطه با ضررهای احتمالی ناشی از تصمیمات ادعایی DCG اقدام کرده است. کامرون وینکلووس در نامه‌ای سرگشاده هشدارآمیز که هفته گذشته در توییتر منتشر کرد، هشدار داد که اگر DCG بهترین و آخرین پیشنهاد را نپذیرد، اقدامات قانونی صورت خواهد گرفت.

 

زمانی که Gemini به Genesis اطلاع داد که برنامه Earn را در اکتبر ۲۰۲۲ خاتمه می‌دهد، بری برای ایجاد جلسه‌ای تلاش کرد تا Gemini را وادار به ادامه کسب درآمد کند. وی این کار را با دانستن اینکه جنسیس به شدت ورشکسته است، انجام داد.

 

یکی از بنیانگذاران جمینی افزود:

بری ادعا کرد که جنسیس تنها با یک مشکل زمان‌بندی مواجه بوده است، دروغی که حفره‌های شکاف موجود در ترازنامه جنسیس را پنهان می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا