اطلاعات صرافی Gemini به بیرون درز پیدا کرد

بر اساس گزارش اخیر، صرافی ارزهای دیجیتال Gemini از نقض داده‌ها رنج برد و گزارش شده است که ۵.۷ میلیون ایمیل به بیرون درز کرده است. در حالی که Gemini اعلام کرده است برخی از مشتریان Gemini اخیراً هدف کمپین‌های فیشینگ قرار گرفته اند، صرافی اصرار دارد که هیچ اطلاعات یا سیستم‌های حساب Gemini تحت تأثیر قرار نگرفته است.

 

Gemini از نشت اطلاعات مشتری مرتبط با شخص ثالث رنج می‌برد

در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲، رسانه خبری کریپتویی کوین تلگراف گزارشی را منتشر کرد که ادعا می‌کند ۵,۷۰۱,۶۴۹ خط اطلاعات مربوط به مشتریان Gemini به دلیل نقض اطلاعات به بیرون درز کرده است. گزارشگر Zhiyuan Sun نوشت که این نشریه اسنادی را بررسی کرده است که نشان می‌دهد آدرس ایمیل مشتریان جمینی و شماره تلفن‌های تعدادی از اشخاص درز کرده است.

 

در همان روز، جمینی یک پست در مورد محافظت از مشتریان در برابر حوادث فیشینگ منتشر کرد و در آن اشاره کرد که شخص ثالثی مسئول این نقض است.

 

درباره صرافی Gemini بیشتر بدانید.

 

در پست پلتفرم معاملاتی فاش می‌شود:

برخی از مشتریان Gemini اخیراً هدف کمپین‌های فیشینگ قرار گرفته اند که ما معتقدیم نتیجه یک حادثه در یک فروشنده شخص ثالث است. این حادثه منجر به جمع‌آوری آدرس‌های ایمیل مشتری و شماره تلفن‌های تعدادی از مشتریان Gemini شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا