کمیته اعتباردهندگان جمینی برای حل مشکلات نقدینگی

تقریباً دو هفته پیش گزارشی از فایننشال تایمز (FT) ادعا کرد که جنسیس گلوبال کپیتال ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان جمینی بدهکار است و منابع نشریه خاطرنشان کردند که صرافی در تلاش برای بازیابی وجوه با ایجاد یک کمیته برای این کار است. ۳۱ روز پس از اینکه جمینی برداشت‌های برنامه Earn را متوقف کرد، کامرون وینکلووس در توییتی نوشت که کمیته‌ای را با هولیهان لوکی به عنوان مشاور مالی تشکیل داده است.

 

Gemini امیدوار است با کمیته اعتباردهندگان تازه ایجاد شده و مشاور Houlihan Lokey مسیری برای بازیابی وجوه فراهم کند

در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، به‌روزرسانی‌ای را در مورد برنامه Earn این شرکت منتشر کرد. وینکلووس گفت هولیهان لوکی، مشاور مالی کمیته بستانکاران، حمایت از طرحی را برای حل مشکلات نقدینگی در Genesis و DCG و ارائه مسیری برای بازیابی وجوه آغاز کرده است.

 

صرافی ارز دیجیتال برنامه Earn را در ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲ متوقف کرد و به نقل از شریک وام دهی شرکت Genesis Global Capital نیز برداشت را متوقف کرد. جمینی در آن زمان گفت:

ما در حال کار با تیم جنسیس هستیم تا به مشتریان کمک کنیم تا وجوه خود را در اسرع وقت از برنامه Earn برداشت کنند.

 

جنسیس از سرایت FTX رنج می‌برد و به یکی از واحدهای این شرکت موقعیتی در کمیته اعتباردهندگان رسمی پرونده ورشکستگی FTX اعطا شد. بنا به گزارش منابع FT و وال استریت ژورنال (WSJ)، جنسیس همچنین یک میلیارد دلار سرمایه از سرمایه‌گذاران درخواست می‌کرد. توییت Winklevoss در روز شنبه همچنین اشاره کرد که کمیته در مراحل اولیه است.

 

 

وینکلووس گفت:

هنوز مراحل اولیه است و بحث‌ها در حال انجام است، با این حال، به محض اینکه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد، شما را به‌روز خواهیم کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا