مبارزه جمینی و جنسیس با شکایت SEC

شرکت جمینی تراست و جنسیس گلوبال کپیتال در ۲۶ می ۲۰۲۳ سندی را به دادگاه ارائه کردند و به دنبال رد دعوی اقامه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بودند. نهاد نظارتی این دو شرکت کریپتویی را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرده بود.

 

Gemini و Genesis ادعاهای SEC در مورد اوراق بهادار ثبت نشده را رد کردند

در ژانویه ۲۰۲۳، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی علیه Gemini و Genesis به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به مشتریان آمریکایی تنظیم کرد. شکایت SEC ادعا می‌کند که از طریق این پیشنهاد ثبت نشده، جنسیس و جمینی میلیاردها دلار دارایی کریپتویی را از صدها هزار سرمایه‌گذار جمع‌آوری کردند.

 

در یک سند دادگاه که در ۲۶ می ۲۰۲۳ ثبت شد، وکلای مدافع جمینی و جنسیس اصرار داشتند که شکایت SEC باید رد شود زیرا موافقتنامه وام دارایی دیجیتال اصلی (MDALA) مرتبط با برنامه Gemini’s Earn اوراق بهادار نیست. وکلا استدلال می‌کنند که SEC در تلاش است تا برنامه Earn را به چیزی تبدیل کند که هرگز قرار نبوده باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا