اخبار جهاناخبار بیت‌ کوین

سهام GBTC اکنون با پایین ترین قیمت معامله می شود

سهام Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ، تاج و تخت مدیر پول رمزنگاری مستقر در کانکتیکات، نسبت به ارزش خالص دارایی (NAV) به یک رکورد کاهش یافته است. بر اساس داده های ارائه شده توسط شرکت نرم افزار مالی YCharts، قیمت GBTC به پایین ترین سطح تاریخ خود یعنی ۳۰.۷۹ دلار رسید.

بزرگترین صندوق بیت کوین اکنون از فوریه ۲۰۲۱ در پایین ترین قیمت معامله می شود.

دارایی های GBTC با ۴۹.۸۷ درصد کاهش به ۱۸.۳ میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت رسیده است که نشان دهنده کاهش حمایت سازمانی است. مؤسسات بزرگ بخش قابل توجهی از صاحبان GBTC را تشکیل می دهند. در حالی که ایده خرید سهام با قیمت پایین نسبت به بیت کوین ممکن است جذاب به نظر برسد، شایان ذکر است که سرمایه گذاران موظفند سهام را حداقل به مدت نیم سال قبل از فروش آنها در بازار ثانویه نگه دارند.

Grayscale به شدت در تلاش است تا صندوق در حال مبارزه را به یک ETF معامله شده توسط NYSE تبدیل کند. طی یک جلسه خصوصی با SEC که در اوایل ماه جاری برگزار شد، این شرکت گفت که چنین اقدامی ارزش ۸ میلیارد دلاری را برای سرمایه گذاران باز می کند.

SEC قرار است قبل از ۶ ژوئیه حکم خود را اعلام کند. تصویب اولین ETF بیت کوین نقطه عطفی برای ارزهای دیجیتال خواهد بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده استGrayscale اخیراً مدارکی را برای ایجاد سه شرکت گزارش‌دهنده تراست خود (Grayscale Zcash Trust، Grayscale Horizen Trust و Grayscale Stellar Lumens Trust) ثبت کرده است.

در اواخر آوریل، این شرکت همچنین اعلام کرد که قصد دارد وارد بازار شلوغ اروپا شود.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا