اخبار جهان

راه اندازی کیف پول و NFT شرکت GameStop

مزایای اصلی کیف پول GameStop امکان ذخیره سازی امن ارزهای دیجیتال و NFT، امکان استفاده از dApps اتریوم و تراکنش های انجام شده از طریق Loopring Layer 2 است. همچنین شایان ذکر است که پسوند مرورگر برای رایانه های شخصی و این واقعیت است که کیف پول خود نگهبانی

علاوه بر این، GameStop در بیانیه مطبوعاتی خود از انتشار نهایی NFT Marketplace که مدت ها انتظارش را می کشید، خبر داد. طبق بیانیه این شرکت، باید منتظر عرضه این پلتفرم در سه ماهه دوم سال جاری باشیم.

قیمتGameStop حاضر ۲.۷ درصد رشد کرده است و در سطح ۹۸.۲ دلار معامله می شود. با این وجود، باید توجه داشت که از پایان ماه مارس، سهام GameStop ($GME) تقریباً ۵۰ درصد از ارزش خود و ۸۰ درصد از اوج خود در ژانویه ۲۰۲۱ را از دست داده است. در آن زمان، این سهام توجه کل دنیای مالی را به خود جلب کرد. زمانی که کاربران Reddit یک حمله گسترده به صندوق‌های سرمایه‌گذاری پرچین را آغاز کردند، که باعث فشار کوتاه و ضرر چند میلیارد دلاری این صندوق‌ها شد.

ورود GameStop به دنیای کریپتو

GameStop جایگاه خود را در دنیای پر فراز و نشیب کریپتو به دست آورده است و همچنان به ادغام بیشتر و بیشتر در آن ادامه می دهد. از بیانیه عضو هیئت مدیره لری چنگ در نوامبر ۲۰۲۱ در مورد قصد ادغام کسب و کار شرکت و رمزنگاری، تا معرفی پرداخت های DOGE و SHIB فقط یک ماه بعد، و در نهایت به راه اندازی یک بازار کامل NFT و کیف پول خودسرانه، GameStop بود. به طور محکم و پیوسته با مخاطبان هدف خود حرکت می کند. این در نهایت به خرده‌فروش کمک کرد تا سرانجام از باتلاق گزارش‌های مالی ضعیف رهایی یابد و شانسی برای زندگی دوباره داشته باشد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا