نظرسنجی گالوپ درباره ترجیح آمریکایی‌ها برای املاک

نظرسنجی اخیر گالوپ نشان می‌دهد که علیرغم محبوبیت مستمر، درصد آمریکایی‌هایی که املاک و مستغلات را به عنوان سرمایه‌گذاری ترجیحی درازمدت ترجیح می‌دهند، کاهش چشمگیری پیدا کرده است. در مقابل، نظرسنجی گالوپ نشان می‌دهد که درک سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در طلا نسبت به نظرسنجی سال قبل در همین موضوع تقریباً دو برابر افزایش یافته است.

 

نظرسنجی گالوپ اولویت را برای املاک و اسلایدهای کریپتویی نشان می‌دهد، در حالی که تعصب نسبت به طلا تقریبا دو برابر می‌شود

گالوپ، شرکت تحلیلی و مشاوره‌ای که مقر آن در واشینگتن دی‌سی است، اخیراً آخرین نظرسنجی گالوپ خود را در مورد سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در ۱۱ می ۲۰۲۳ رونمایی کرد. با سابقه‌ای به سال ۱۹۳۵، گالوپ نظرسنجی‌های عمومی را در سراسر جهان انجام داده است.

 

این نظرسنجی که از ۳ آپریل تا ۲۵ آپریل ۲۰۲۳ انجام شد، به گزینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری مانند املاک، طلا، سهام، اوراق قرضه و دارایی‌های کریپتویی می‌پردازد. نتایج از مصاحبه‌های تلفنی انجام شده در همان دوره مشتق شد که شامل یک نمونه تصادفی از ۱۰۱۳ بزرگسال ۱۸ سال و بالاتر ساکن ایالات متحده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا