معرفی پلتفرم گالا گیمز (Gala Games) و ارز دیجیتال Gala

اطلاعاتی راجع به گالا گیمز (Gala Games)

Gala Games، توسط Eric Schiermeyer در ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۹ تأسیس شد، یک پلتفرم بازی که با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ترکیب شده است.

Gala یک ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم است که توسط بازیهای پلتفرم Gala، قصد دارد تجربیات بازی های سودآور را به بلاکچین برساند. این پروژه می خواهد سختی های این مسیر را که بازیکنان در هنگام تعامل با این سیستم عامل ها درگیر هستند، حذف کند.

همچنین، توکن GALA به عنوان توکن بومی این پلتفرم شناخته می شود که دارای چندین کاربرد میباشد. مانند پاداش های درون بازی برای بازیکنانی که در حال بازی روی این پلتفرم هستند و همچنین می تواند به عنوان یک ارز درون بازی برای خرید NFT و آیتم ها در فروشگاه Gala استفاده شود. از زمانی که این پلتفرم برای اولین بار در سال مدل ۲۰۱۹ معرفی شد، Gala Games به بیش از ۱.۳ میلیون کاربر فعال به صورت ماهانه رسیده است و نزدیک به ۲۶,۰۰۰ تعداد NFT در حال حاضر فروخته شده است که گران‌ترین آن به قیمت سه میلیون دلار فروش رفته است. در حال حاضر تیم Gala Games متشکل از بیش از شصت کارمند است.

همچنین، یکی از عوامل مهم در توسعه بازیهای Gala Games، بازخورد جامعه است. Gala Games به طور منظم با جامعه خود در برنامه ی Discord تعامل دارد، بنابراین به بازیکنان اجازه می دهد طراحی و مسیر پیشرفت بازی ها را شکل دهند. جدای از آن، کاربران روی پلتفرم می‌توانند نودهای Gala را نیز اجرا کنند که به پشتیبانی از شبکه Gala معروف است و در ازای آن، جوایزی مانند نسخه محدود NFT ها، توکن GALA یا آیتم های دیگه ای به دست آورند.

اکوسیستم نودهای Gala شامل چیزی است که به عنوان یک سیستم نود مقاوم سه‌گانه شناخته می شود، که شامل اثبات کار (PoW)، اثبات ذخیره‌سازی (PoS) و همچنین اثبات سهام (PoS) می شود. PoW به‌عنوان نودهای بنیان‌گذار شناخته می‌شود، که نودهای سطح ۱ هستند. در حالی که PoS (اثبات سهام) نودهای های پولی است که برای بازی‌های خاصی با کمک قراردادهای هوشمند کار می‌کنند و در نهایت، چیزی که نودهای Gala را خاص می‌کند، اثبات ذخیره‌سازی (PoS) میباشد، نودهای رایگانی هستند که به بازی‌ها اجازه می‌دهند کاملاً روی اکوسیستم نود میزبانی شوند و بنابراین اتکای بازی‌ها به هاستهایی مانند Amazon S3 از بین میرود.

 

نقش NFT ها در گالا گیمز

 

نقش NFT ها در گالا گیمز

Gala Games به کاربرانش این امکان را میدهد تا از آیتم ها و شخصیت های منحصر به فرد (NFT) خود در بازیها استفاده کنند. بازیکنان می‌توانند دارای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) باشند و می‌توانند بر مدیریت بازی‌ها در اکوسیستم بازی‌های گالا تأثیر بگذارند. مکانیسم رأی گیری نودها که توسط بنیانگذار این پلتفرم معرفی شده است، به بازیکنان این پلتفرم، این امکان را می دهد تا در مورد بازی هایی که باید بیشتر به آنها توجه و سرمایه گذاری کرد، حق نظر داشته باشند. درآمد داشتن ار بازیها و همچنین بدست آوردن NFT، دو تا از داغ ترین موضوعات در بازار ارزهای دیجیتال تا به امروز هستند،  زیرا هر کدام راه های جدیدی برای جذب کاربران جدید ارائه می دهند حتی این امکان را به بازیکنان میدهد تا به جای داشتن درآمد، درآمد هم ایجاد کنند.

 

هدف پروژه Gala

قصد از به وجود آمدن این پروژه این است تا لازم نباشد بازیکنان پول زیادی قبل از شروع بازی خرج کنند. Gala Games در تلاش است تا بازیکنان تسلط بیشتری بر بازی و دارایی های خود در بازی داشته باشند تا بیشتر به سمت بازیهای بلاک چین جذب شوند. همانطور که در وب سایت این پلتفرم آمده است، ماموریت Gala Games این است که «بازی های بلاک چینی بسازد که واقعاً بازیکنان دوست داشته باشند بازی کنند».

 

ویژگی های GALA Games

کاربرانی که با اکوسیستم بازی های Gala ارتباط برقرار می کنند، قدرت تصمیم گیری به صورت حکومتی را دارند. با استفاده از Gala، توکن اصلی بازی، کاربران می توانند در تصمیم گیری در مورد پلت فرم شرکت کنند. مکانیسمی به نام نودهای بنیانگذار، دخالت کاربران در این سیستم را تنظیم می کند و نیازهای مالی را برای بازی های مختلف تعیین می کند. تا الان چند بازی بر روی این پلتفرم منتشر شده است.

 

آیا ارز دیجیتال GALA ارزشمند است

 

آیا ارز دیجیتال GALA ارزشمند است

تحلیلگران برای کوین گالا روند رو به رشدی را پیشبینی میکنند، آنها پیش بینی می کنند که قیمت این کوین در اواسط ۲۰۲۲ به قیمت ۰.۵ دلار برسد و در پایان سال حتی این پتانسیل را دارد که به یک دلار برسد. Gala حتی میتواند با سرعت تر رشد کند اگر بازیهای جذابی عرضه کند.

 

دلایل استفاده از توکن GALA

بازیکنان در شبکه Gala Games می تواند از این کوین برای خرید آیتم ها، سایر دارایی های  و پیشرفت در بازیها استفاده کند. افرادی که کوین زیادی در اختیار دارند می توانند در بحث های حکومتی در مورد پروتکل های پلتفرم شرکت کنند و حق رای داشته باشند. بازیکنان از این کوین در اکوسیستم بازیهای Blockchain استفاده میکنند، زیرا آنها به رشد آن اعتقاد دارند.

 

آیا توکن GALA ارزش سرمایه گذاری دارد

در حال حاضر قیمت ارز گالا حدودا ۰.۳۴۳۶ دلار آمریکا میباشد و گالا با داشتن ارزش بازار ۲,۳۹۷,۵۰۶,۴۳۳ دلار آمریکا در حال حاضر در رتبه ۵۰ رده بندی CoinMarketCap قرار دارد. امروز عرضه در گردش گالا حدودا ۱۲,۰۶۰,۵۸۴,۱۹۸ میباشد، اما متأسفانه حداکثر عرضه مادام العمر این کوین هنوز مشخص نیست.

به‌هرحال، در نهایت شما تصمیم میگیرید که پول خود را کجا سرمایه گذاری کنید. امیدوارم پس از خواندن این متن به شما در پیدا کردن یک مسیر درست کمک کرده باشم.

 

بازیهای Gala Games

تاکنون Gala Games چند بازی در سبک های مختلف معرفی کرده است، که فقط ۲ بازی به صورت بتا (آزمایشی) وارد بازار شده. لیست آنها را در زیر میبینیم :

 

بازی Town Star یک بازی کشاورزی رقابتی از یکی از بنیانگذاران Zynga، شرکت سازنده Farmville است.

townstarگالا

بازی Spider Tanks یک PVP Brawler است که توسط GAMEDIA مستقر در هلند طراحی و توسعه یافته است.

spidertanksگالا

بازی The Walking Dead: Empires یک بازی بقا چند نفره است که در دنیای خائنانه The Walking Dead از AMC اتفاق می‌افتد.

walkingdeadگالا

بازی Legends Reborn یک بازی کارتی استراتژیک در مورد ساختن عرشه و مقابله با همه رقبا است.

Legends Rebornگالا

بازی Mirandus یک دنیای فانتزی است که توسط فناوری بلاک چین ساخته شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد تا محتوای واقعی خود را ایجاد کنند.

Mirandusگالا

بازی Legacy یک بازی است که از مالکیت بازیکن، بازی برای کسب درآمد، قرض دادن به درآمد، NFT های بسیار کاربردی و یک اقتصاد جامعه محور واقعاً منحصر به فرد استفاده می کند.

Legacyگالا

بازی Last Expedition. اولین FPS بازی برای کسب درآمد در جهان، بازیکنان را در مقابل یک دنیای بیگانه متخاصم قرار می دهد و مهارت، تمرکز و تدبیر آنها را به چالش می کشد.

Last Expeditionگالا

بازی Echoes of Empire یک بازی استراتژیک علمی تخیلی حماسی ۴X است که در رمز و راز، دسیسه و هزار سال حکومت سلطنتی غرق شده است.

Echoes of Empireگالا

بازی Fortified یک بازی دفاعی برج PvP است که در یک دنیای فانتزی تاریک اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت می‌کنند تا هم به روستاها حمله کنند و هم از آنها دفاع کنند.

Fortifiedگالا

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا