آینده پرداخت‌های دیجیتال در خدمات پرداخت Web3 است

علی‌رغم اینکه هنوز راه‌حل‌های اصلی پرداخت نیست، پرداخت‌های مبتنی بر ارز دیجیتال که همچنین به عنوان پرداخت‌های Web3 شناخته می‌شوند، مزایایی مانند کارمزد تراکنش‌های کمتر دارند. رابرت میلر، معاون رشد در Fuse، بلاکچین لایه ۱ سازگار با EVM ادعا کرده است که برای بازرگانان، پرداخت‌های Web3 با مزیتی همراه است که میلر آن را محافظت در برابر بازپرداخت هزینه جعلی می‌نامد.

 

روش‌های پرداخت سنتی در کریپتو Payments

میلر برای حمایت از اظهارات خود ادعا کرد که بسیاری از بازرگانانی که در حال حاضر مشتریان خود را برای استفاده از پرداخت‌های Web3 آزمایش می‌کنند یا آنها را تشویق می‌کنند، این کار را انجام می‌دهند زیرا آنها به دنبال معامله‌ای بهتر از آنچه از ارائه‌دهندگان پرداخت سنتی می‌گیرند، هستند.

 

با این حال، میلر پذیرفت که پرداخت‌های Web3 هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند و به همین دلیل محدودیت‌های خاصی دارند که مانع پذیرش آن‌ها می‌شود. میلر در پاسخ‌های چالش‌های امنیتی را که کاربران روش‌های پرداخت Web3 باید انتظار داشته باشند را برجسته کرد. علاوه بر این، مدیر ارشد فیوز همچنین این استدلال را تکرار کرد که حفظ کلیدهای خصوصی ایده‌آل‌ترین و ایمن‌ترین روش برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا