به‌روزرسانی Fusion برای DeFi Swaps

جمع‌کننده محبوب DEX راه‌اندازی Fusion را اعلام کرد که بر روی موتور ۱inch Swap تمرکز دارد و هدف آن بهبود تجربه کاربر با Swap DeFi است. تیم سازنده این پروژه قول داده است که نقدینگی تقریباً بی حد و حصر و حداکثر محافظت از کاربر را ارائه دهد. کاربران می‌توانند با حالت Fusion بین سه گزینه انتخاب کنند.

 

حرکتی دیگر از ۱inch

در بیانیه مطبوعاتی که به اشتراک گذاشته شد، آمده است که موتور ۱inch Swap فیوژن را تسهیل می‌کند که به کاربران DeFi این امکان را می‌دهد تا سفارش‌هایی را با قیمت و محدوده زمانی مشخص، بدون پرداخت هزینه شبکه، سفارش دهند.

 

۱inch Swap Engine یک پروتکل غیرمتمرکز تجارت و تطبیق است که تا حدی بر اساس پروتکل سفارش محدود ۱inch و پروتکل انباشت ۱inch است. به گفته این تیم، این به مشتریان اجازه می‌دهد تا به تقریباً تمام نقدینگی موجود در بازار ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

 

سفارش‌ها توسط بازارسازان حرفه‌ای با پرداخت هزینه‌های گس قابل اعمال به نام حل‌کننده تکمیل می‌شود. کاربران باید توکن‌های ۱inch را به اشتراک بگذارند تا حل‌کننده شوند و پنج شخص برتر اولویت اجرای دستورها را خواهند داشت.

 

این تیم گفت حالت Fusion به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را در صرافی‌های غیرمتمرکز مختلف بدون پرداخت هزینه شبکه، با مطلوب‌ترین نرخ‌ها مبادله کنند. آنها می‌توانند از بین سه گزینه انتخاب کنند:

سریع: که در آن کاربر نرخ کمتر مطلوبی را می‌پذیرد تا مبادله در چند بلاک اجرا شود.

منصفانه: کاربر می‌تواند برای نرخ بهتر کمی بیشتر صبر کند.

حراج: کاربر تا ۱۰ دقیقه منتظر می‌ماند تا مطلوب‌ترین نرخ را دریافت کند.

 

به‌روزرسانی Fusion در ابتدا روی BNB Chain ،Ethereum و Polygon کار می‌کند و شبکه‌های بیشتری در آینده اضافه خواهند شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا