اخبار NFTاخبار جهان

همکاری Funko با غول سرگرمی، پارامونت

در ۲۹ ژوئیه، شرکت Funko اعلام کرد که این شرکت با شرکت رسانه‌های جمعی و سرگرمی چندملیتی Paramount Global شریک شده است. این دو شرکت قصد دارند مجموعه‌ای از توکن‌های غیرمثلی (NFT) را بر اساس دنیای Avatar Legends معرفی کنند. آخرین نسخه آواتار لجندز دیجیتال از Funko در ۹ اوت ۲۰۲۲ از طریق پلتفرم NFT Droppp منتشر خواهد شد.

 

شرکت Funko با پارامونت همکاری می کند

Funko اعلام کرده است که این شرکت با شرکت سرگرمی Paramount همکاری کرده است و قصد دارد مجموعه جدیدی از NFTها را بر اساس دنیای Avatar Legends منتشر کند. فرانچایز افسانه‌‌ای آواتار از مجموعه تلویزیونی انیمیشن معروف آواتار مبتنی بر Nickelodeon به نام The Last Airbender و The Legend of Korra نشات می‌گیرد.

 

Funko و Paramount Digital Pop NFTs دارای شخصیت‌های محبوبی مانند Kuruk، Painted Lady و Fire Nation Aang خواهند بود. Avatar Legends x Funko Series 1 Digital Pop به زودی به Droppp می آید، Funko روز جمعه این مطلب را توییت کرد. NFT ها دارای سبک منحصر به فرد فونکو و سبک پاپ آرت خواهند بود و بسته استاندارد NFTهای Avatar Legends به ازای هر بسته ۹.۹۹ دلار خواهد بود.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا