اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

همکاری Funko و Walmart با Warner Bros

شرکت کلکسیونی Funko روز چهارشنبه اعلام کرد که با شرکت خرده فروشی چندملیتی Walmart و استودیوی فیلم و سرگرمی آمریکایی Warner Bros همکاری کرده است تا کلکسیون‌های دیجیتال را به فضای خرده فروشی بیاورند. به گفته Funko، پیشنهادشان مصرف‌کننده پسند است زیرا طرفداران می‌توانند توکن‌‎های غیرمثلی (NFT) و کلکسیون فیزیکی را به طور همزمان خریداری کنند.

 

همکاری Funko ،Warner Bros و Walmart

شرکتی که به‌خاطر خلق اکشن فیگورهای بی‌نظیر خود معروف است، Funko، همکاری جدیدی را با شرکت سرگرمی Warner Bros و غول خرده‌فروشی Walmart اعلام کرده است. Funko می‌گوید که این شرکت NFT‌ها را با مجموعه‌ای از کامیک بوک‌ها به فضای خرده‌فروشی می‌آورد. این کلکسیون دارای Justice League teaming up against Starro است و در تاریخ ۷ اکتبر به طور انحصاری در Walmart.com در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

Funko Digital Pop جدید در جریان Walmart Collector Con رونمایی خواهد شد و این شرکت می‌گوید ۳۰,۰۰۰ دستگاه در دسترس خواهد بود. فونکو روز چهارشنبه توضیح داد که این شامل NFT و همتای دوقلوی فیزیکی آن می‌شود. Funko مدتی است که وارد فضای NFT شده است و اخیراً با شرکت سرگرمی Paramount شریک شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا