FUD پیرامون معاملاتی غیر طبیعی بایننس

مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao اظهار داشت که به نظر می‌رسد تجارت غیرعادی آلتکوین‌ها در این پلتفرم رفتار بازار باشد، پس از اینکه شرکت فاش کرد فعالیت مورد بحث هیچ ارتباطی با حساب‌های در معرض خطر یا کلیدهای API لو رفته ندارد. طبق آخرین توییت مدیر اجرایی، یک کاربر وجوهی را به یک حساب تجاری واریز کرده و شروع به خرید سکه‌های خاصی کرد. مدت کوتاهی پس از آن، دیگران نیز از آن پیروی کردند. بایننس به طور موقت برداشت از برخی از حساب‌های سودآور را محدود کرد. این حرکت پس از دریافت انبوهی از شکایات در رسانه‌های اجتماعی از کشورهای مختلف توسط این صرافی تغییر کرد.

 

مداخله بایننس

در آخر هفته، چندین کاربر در بایننس معاملات غیرعادی جفت‌های خاصی را گزارش کردند که شامل دارایی‌هایی مانند SUN ،ARDR ،OSMO ،FUN و GLM بود. این نگرانی‌ها را در مورد اینکه آیا هکرها کلیدهای API برخی از کاربران را از طریق ۳Commas دزدیده‌اند و از آن حساب‌ها برای اجرای معاملات استفاده می‌کنند، ایجاد کرد. بایننس گزارش‌های مربوط به هرگونه هک یا به خطر افتادن API را رد کرد و اطمینان داد که وجوه SAFU هستند.

 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

ما از مفهوم مداخله بیش از حد از پلتفرم، حملات بیش از حد متمرکز و غیره آگاه هستیم. تعادلی وجود دارد که چقدر باید مداخله کنیم. گاهی اوقات، این‌ها در بازار آزاد اتفاق می‌افتند و ما باید اجازه دهیم این اتفاق بیفتد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا