پیشنهاد ۱۰۰ میلیون دلاری FTX به تیلور سوئیفت

طبق گزارشی، تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی از طرف FTX برای تبلیغ این صرافی پیشنهاد‌هایی داشت. منابع می‌گویند ارزش این معامله بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بوده و طبق گزارش‌ها، کلر واتانابه، مدیر FTX وی را تحت فشار قرار داده بود.

 

تیلور سوئیفت خواننده برنده جایزه توسط مدیران FTX تحت فشار بود

گزارشی که توسط فایننشال تایمز (FT) منتشر شده است، ادعا می‌کند که FTX با تیلور سوئیفت بر سر قرارداد حمایت مالی ۱۰۰ میلیون دلاری مذاکره کرده است. سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی است که تعدادی آلبوم دارای platinum-certified را در اختیار دارد. بر اساس گزارش‌ها، قرارداد حمایت مالی سوئیفت و FTX راکد ماند و هرگز به چیزی تبدیل نشد.

 

منابع FT می‌گویند قرارداد بین سوئیفت و FTX طبق گزارش‌ها قرار بود در بهار امسال به پایان برسد، با این حال، FT همچنین به منابعی استناد می‌کند که ادعا می‌کنند:

تیلور این معامله را تایید نکرد و آن را نپذیرفت.

 

این منابع همچنین به FT تاکید کردند که بحث در مورد حمایت مالی بالقوه تور بود که اتفاق نیفتاد.

 

این گزارش خاطرنشان می‌کند که کلر واتانابه، سرپرست بخش توسعه تجاری FTX، کسی بود که برای قرارداد حمایت مالی سوئیفت با FTX فشار آورد. ظاهراً، تعداد زیادی از کارکنان بازار FTX از ایده حمایت مالی سوئیفت راضی نبودند و فکر می‌کردند که معامله برای اجرای آن بسیار بالا و واقعاً ظالمانه بود.

 

یکی دیگر از افراد خودی و کارمند FTX فاش کرد که مدیران FTX سعی کردند سوئیفت را وادار کنند تا درجه ملایمی از تأیید را نسبت به صرافی رمزارز که اکنون از بین رفته در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود اعمال کند. منبع آشنا با معاملات سوئیفت گفت که این خواننده برنده جوایز هرگز یک بار هم به حمایت از FTX فکر نکرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا