سهام توکن شده FTX یک به یک مورد حمایت قرار نگرفته

در ۴ دسامبر ۲۰۲۲، گزارشی به جزئیات مبنی بر اینکه سهام مصنوعی مبتنی بر FTX ممکن است برای دستکاری ارزش سهام AMC استفاده شده باشد، منتشر شد. در ماه می ۲۰۲۱، FTX تعداد ۳۶ سهام توکن شده را ارائه کرد، اما سفته بازان بر این باورند که آیا این شرکت واقعاً سهام واقعی را در وهله اول نگه داشته است یا خیر.

 

FTX تعداد ۳۶ سهام مصنوعی را لیست کرد و صدها هزار سهم توکن شده را ارائه کرد

FTX از زمان فروپاشی تبادل در هفته اول نوامبر ۲۰۲۲ زیر ذره‌بین بوده است. از آن زمان، اطلاعات زیادی برای پردازش و انتشار اطلاعات جدید وجود دارد. در روز یکشنبه، گزارشی به جزئیاتی پرداخت که سهام‌های توکن‌شده فهرست‌شده در FTX ممکن است برای دستکاری قیمت سهام AMC استفاده شده باشند. نشریه thechainsaw.com و گزارش آن نشان می‌دهد که اگرچه شرایط خدمات FTX می‌گوید که سهام مصنوعی این شرکت ۱ به ۱ پشتیبانی می‌شود، ممکن است اینطور نبوده باشد.

 

جزئیات حساب توییتر Chainsaw:

صرافی FTX توکن‌های پیچیده‌شده AMC را برای تجارت در پلتفرم معاملاتی مشتقات مصنوعی خود فهرست کرده است. Etherscan.io در حال حاضر نشان می‌دهد که ۵۴۵,۰۰۰ توکن مصنوعی AMC در بلاکچین اتریوم وجود دارد. FTX ادعا کرد که سهام زیربنایی توسط مدیر دارایی CM Equity AG نگهداری می‌شود.

 

حساب توییتر این نشریه افزود:

با این حال، اصلاحیه اخیر CM Equity نشان می‌دهد که این شرکت رابطه خود را با FTX در دسامبر ۲۰۲۱ خاتمه داده است، به این معنی که FTX در مورد نگهداری توکن‌های AMC برای بخشی از سال ۲۰۲۲ دروغ گفته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا