اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار قانون‌ گذاری

FTX در انگلیس بدون مجوز خدمات ارائه می‌دهد

رگولاتور ارشد مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA)، هشداری را در مورد صرافی ارزهای دیجیتال FTX که بدون مجوز در بریتانیا فعالیت می‌کند، صادر کرده است. رگولاتور گفت تقریباً همه شرکت‌ها و اشخاصی که خدمات یا محصولات مالی را در بریتانیا ارائه، تبلیغ یا می‌فروشند، باید توسط ما مجاز یا ثبت شده باشند.

 

FCA درباره عملکرد FTX بدون مجوز هشدار می‌دهد

سازمان رفتار مالی بریتانیا (FCA) روز جمعه هشداری را در مورد صرافی ارزهای دیجیتال FTX در وب‌سایت خود منتشر کرد. رگولاتور توضیح داد ما معتقدیم این شرکت ممکن است خدمات یا محصولات مالی را بدون مجوز ما در بریتانیا ارائه کند. FCA توضیح داد که FTX مجاز نیست اما سرمایه‌گذاران در بریتانیا را هدف قرار داده است.

 

رگولاتور مالی هشدار داد:

شما به خدمات بازرسی مالی دسترسی نخواهید داشت یا توسط طرح جبران خدمات مالی (FSCS) محافظت نمی‌شوید، بنابراین بعید است که در صورت بروز مشکل، پول خود را پس بگیرید.

 

تقریباً همه شرکت‌ها و اشخاصی که خدمات مالی یا محصولاتی را در بریتانیا ارائه می‌دهند، تبلیغ می‌کنند یا می‌فروشند، باید توسط ما مجوز داشته باشند یا برای این کار ثبت نام کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا