FTX فروش سهام Anthropic را متوقف کرد

صرافی شکست خورده کریپتویی FTX به طور غیرمنتظره‌ای فروش سهام خود در استارت‌آپ هوش مصنوعی (AI) Anthropic را متوقف کرده است. سهام به عنوان منبعی از وجوه در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند برای جبران خسارت مشتریانی که در نتیجه سقوط پلتفرم معاملات سکه متحمل ضرر شده اند، استفاده شود.

 

صرافی ارزهای دیجیتال FTX فروش سهام آنتروپیک را به تعویق انداخت

صرافی ورشکسته کریپتویی FTX تصمیم گرفته است فروش سهام خود در شرکت هوش مصنوعی Anthropic را متوقف کند. بلومبرگ در گزارشی اشاره کرد که این سهام به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار یکی از دارایی‌های مورد تقاضای بورس بوده است.

 

به گفته منابعی که تصمیم گرفتند ناشناس باقی بمانند، پیشنهاددهندگان در این ماه در مورد توقف توسط Perella Weinberg Partners، شرکت خدمات مالی که به عنوان مشاور در ورشکستگی FTX عمل می‌کرد و به دنبال فروش سهام آنتروپیک بود، مطلع شدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا