اتمام عملیات FTX ژاپن تا مارس ۲۰۲۳

طبق گزارش‌ها، مقامات ژاپنی دستور تعلیق تجارت FTX Japan را تا ۹ مارس ۲۰۲۳ تمدید کردند. در ابتدا، این شرکت مجبور بود تمام خدمات خود را در ۹ دسامبر متوقف کند.

 

دفتر مالی محلی کانتو فعالیت‌های FTX ژاپن را در ۹ مارس ۲۰۲۳ متوقف خواهد کرد

 

بر اساس پوشش اخیر، دفتر مالی محلی کانتو سه ماه دیگر قبل از توقف تمام فعالیت‌های FTX ژاپن، به این صرافی زمان اعطا می‌کند. تاریخ نهایی از ۹ دسامبر ۲۰۲۲ به ۹ مارس ۲۰۲۳ منتقل شده است، زیرا شرکت همچنان در تلاش برای بازگرداندن دارایی‌ها به مشتریان است. مقامات همچنین ادعا کردند که سیستم معاملاتی FTX ژاپن همچنان از کار افتاده است.

 

شعبه ژاپنی صرافی ورشکسته قول داد تا پایان سال ۲۰۲۲ با توسعه زیرساخت‌های جدید، برداشت مشتری را از سر بگیرد.

 

FTX ژاپن در آن زمان اعلام کرد:

بر این اساس، ما طرح بازگشت فوق را ترویج خواهیم کرد و برنامه‌ریزی می‌کنیم تا خدمات برداشت و بازیابی را به عنوان بخشی از عملیات عادی به محض تکمیل آماده‌سازی از سر بگیریم.

 

به طور منطقی، فروپاشی FTX باعث ایجاد مشکلات عظیمی برای شرکت وابسته ژاپنی شده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که شرکت ژاپنی بیش از ۱۷۰ میلیون دلار پول در دفاتر خود دارد که آن را به سومین منبع بزرگ پول برای غول ارز دیجیتال سابق تبدیل می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا