FTX به دنبال سرمایه‌گذاران جدید است

همانطور که منابع آگاه در مورد وضعیت گزارش داده اند، مدیریت FTX به طور فعال به دنبال مشارکت‌کنندگان بالقوه برای احیای صرافی قبلی منحل شده کریپتویی است. مدیر عامل جان جی ری III و سایر مدیران FTX گزارش شده است که در بحث‌های اولیه با سرمایه‌گذاران احتمالی شرکت کرده اند که می‌توانند مالکیت کامل کسب و کار را به دست آورند یا یک سرمایه‌گذاری مشترک ایجاد کنند.

 

هدف FTX برای احیای مجدد: مدیر عامل و مدیران اجرایی برای بازگرداندن صرافی وارد بحث می‌شوند

در چند روز گذشته، توکن مبادله بومی FTX، به نام FTT، افزایش قابل توجهی در ارزش تجربه کرده است و در هفته گذشته، ارزش FTT بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته است، زیرا در روز پنجشنبه، ۲۹ ژوئن ۲۰۲۳ از آستانه ۲ دلار فراتر رفته بود.

 

این افزایش اخیر در قیمت FTT ناشی از گمانه‌زنی‌های جدید پیرامون راه‌اندازی مجدد بالقوه FTX است. آخرین حدس و گمان از گزارشی در وال استریت ژورنال نشات گرفته است که به نقل از منابع آشنا با این موضوع بیان می‌کند که مدیریت FTX فعالانه به دنبال سرمایه‌گذاران برای FTX 2.0 است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا