اخبار صرافی‌ هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

توقف واریز و برداشت اتریوم FTX در طول ادغام

FTX اعلام کرد که این پلتفرم معاملاتی کریپتو تراکنش‌های ETH روی بلاک‌چین‌های ثانویه را تا پایان به‌روزرسانی سپتامبر متوقف می‌کند. FTX توییت این خبر را حذف کرده و پستش را که اساس نوشتن این خبر بوده، به روز کرده است. این مقاله بر اساس اطلاعات رسمی جدید نوشته شده است تا تأیید کند که FTX سپرده‌ها و برداشت‌های ETH را به حالت تعلیق در می‌آورد و معاملات در صرافی کریپتو را متوقف نمی‌کند.

 

توقف واریز و برداشت اتریوم در Arbitrum ،Solana ،BSC در طول ادغام

در حالی که توسعه دهندگان اتریوم در جریان ادغام، یکی از موردانتظارترین ارتقاهای اتریوم، قول داده بودند که هیچ توقفی نداشته باشند، اعضای جامعه کریپتو تصمیم گرفتند اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای اطمینان از ایمنی سرمایه‌گذاران انجام دهند. در این تلاش، صرافی کریپتویی FTX اعلام کرد که تراکنش‌های اتر (ETH) روی بلاک‌چین‌های ثانویه را تا پایان به‌روزرسانی سپتامبر متوقف می‌کند. بلافاصله پس از اعلام این خبر، FTX این توییت را حذف کرد در حالی که مدیر عامل شرکت سم بنکمن فراید توضیح داد که معاملات ETH در Merge ادامه خواهد داشت.

 

ارتقای ادغام، بلاک چین اتریوم را برای همیشه از اثبات کار (PoW) به مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS)، با هدف کاهش مصرف انرژی و معرفی قابلیت‌های اشتراک گذاری، تبدیل می‌کند.

 

FTX تصمیم گرفت تا سپرده‌ها و برداشت‌ها را تا پایان ادغام و پایداری شبکه‌ها متوقف کند. تعلیق سپرده‌ها و برداشت‌ها برای اتریوم در بلاک‌چین‌های مختلف در زمان‌های مختلف آغاز می‌شود، اما بر اساس مشکلات احتمالی پیش‌بینی‌شده همچنان در معرض تغییر است.

 

FTX همچنین با اشاره به اینکه صرافی در صورت نوسانات زیاد قیمت، مسئولیتی در قبال ضرر ندارد، افزود:

درک پیامدهای این اطلاعیه بر عهده شماست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا