مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

مدیر عامل FTX معتقد است کریپتو در لاتام رشد می‌کند

سم بنکمن فراید، مدیر عامل FTX، معتقد است که آینده ارزهای دیجیتال در لاتام روشن است. در مصاحبه اخیر، بنکمن فراید پذیرش و تقاضای رو به افزایشی را که ارزهای دیجیتال در لاتام تجربه می‌کنند، تشخیص داد و اظهار داشت که انتظار می‌رود استفاده برای حواله‌ها و پرداخت‌ها در آینده افزایش یابد.

 

صحبت‌های Sam Bankman Fried درباره کریپتوی Latam

لاتام یکی از حوزه‌هایی است که در سطح جهانی به دلیل ویژگی‌ها و شرایط خاص خود به کانون پذیرش ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و صنعت کریپتو شروع به توجه به این منطقه می‌کند. سم بنکمن فراید، مدیر عامل FTX و یکی از ثروتمندترین مردان در حوزه ارزهای دیجیتال، به تأثیر کریپتو در منطقه پی برده است و معتقد است که این امر در آینده به رشد خود ادامه خواهد داد.

 

بنکمن فراید در مصاحبه ای با Bloomberglinea اعلام کرد که این منطقه افزایش نرخ پذیرش کریپتو برای اهداف مختلف را تجربه خواهد کرد. بنکمن فراید افزود:

من فکر می کنم که حجم به مرور زمان افزایش می یابد و ما شاهد پذیرش بیشتر و بیشتر حواله ها در لاتام خواهیم بود و همچنین برای پرداخت ها نیز استفاده می شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا