تلاش FTX برای مسدود کردن سهام Robinhood

پرونده‌های دادگاه نشان می‌دهد که طلبکاران FTX Trading Ltd و Alameda Research خواهان مسدود شدن ۵۶ میلیون سهم از سهام Robinhood پس از اینکه چندین طلبکار به دنبال دسترسی به وجوه هستند، شدند.

 

ادعاهای مربوط به ۵۶ میلیون سهام Robinhood

در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که طلبکاران از FTX می‌خواهند ۵۶ میلیون سهام Robinhood متعلق به یک شرکت تابعه ساخته شده توسط SBF به نام Emergent Fidelity Technologies را مسدود کنند. طلبکاران FTX و Alameda گفته‌اند که نهادهای متعددی به دنبال مطالبه این دارایی‌ها هستند، از جمله شرکت وام‌دهنده کریپتو که اکنون از بین رفته Blockfi. شرکت FTX از دادگاه می‌خواهد که در مقابل ادعاهای مربوط به ۵۶ میلیون سهام Robinhood به ارزش تقریباً ۴۵۰ میلیون دلار، توقف خودکار را اجرا کند.

 

سهام عادی کلاس A رابینهود در حال حاضر در ED&F Man Capital Markets Inc (EDFM) در شهر نیویورک نگهداری می‌شود. EDFM مالکیت ۴۵۰ میلیون دلاری سهام رابینهود را مناقشه نمی‌کند. پرونده‌های دادگاه می‌گوید که نه تنها شرکت BlockFi تلاش می‌کند به سهام دسترسی پیدا کند، بلکه Yonathan Ben Shimon و SBF نیز به دنبال به دست آوردن سهام هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا