اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

FTX بخشی از سهام SkyBridge Capital را به دست آورد

اسکاراموچی، Bankman Fried را بخشی از جهان کوچک سرمایه‌گذاران خارجی SkyBridge می‌نامد و قول می‌دهد استراتژی سرمایه‌گذاری SkyBridge تغییر نخواهد کرد. FTX Ventures، بازوی صرافی رمزنگاری FTX به میزان ۳۰ درصد از سهام SkyBridge Capital را به دست خواهد‌آورد، این شرکت‌ها در ۹ سپتامبر این اتفاق را اعلام کردند و شرایط معامله فاش نشده است.

 

FTX Ventures سی درصد از سهام SkyBridge Capital را به دست می‌آورد

بنیانگذار و شریک مدیریت SkyBridge آنتونی اسکاراموچی در مورد این معامله در توییتر گفت جهان کوچکی از سرمایه گذاران خارجی وجود دارد که SkyBridge همیشه به فکر شراکت با آنها است و FTX یکی از آنهاست. وی به طور جداگانه افزود این اتفاق به طور قابل توجهی بر تجارت روزمره ما تأثیر نمی‌گذارد و استراتژی ما را تغییر نمی‌دهد. ما همچنان یک شرکت دارایی‌های متنوع باقی می‌مانیم و در عین حال سرمایه‌گذاری زیادی در بلاکچین انجام می‌دهیم. طبق وب‌سایت، SkyBridge تا ۳۰ ژوئن، حدود ۲.۵ میلیارد دلار، از جمله بیش از ۸۰۰ میلیون دلار دارایی دیجیتال، مدیریت کرده است.

 

این دو شرکت در سال گذشته در کنفرانس های SALT (SkyBridge Alternatives) و کنفرانس Crypto Bahamas همکاری کردند. بنکمن فراید به CNBC گفت:

ما در سال گذشته با این تیم آشنا شده‌ایم. ما واقعاً از کاری که آن‌ها انجام می‌دهند، از زاویه سرمایه‌گذاری، رشد جامعه دارایی‌های دیجیتال و جامعه دارایی سنتی که آنها را گرد هم می‌آورند، هیجان‌زده شده‌ایم.

 

SkyBridge سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) را در سال ۲۰۲۰ آغاز کرد و از آن زمان اسکاراموچی به یکی از طرفداران پر سر و صدای کریپتو تبدیل شده است. این شرکت پس از ریزش بازار ارزهای دیجیتال نسبتاً مشکلی برابش پیش نیامد، اگرچه در ماه ژوئیه اعلام کرد که برداشت‌های خود را از صندوق Legion Strategies که در معرض کریپتو قرار گرفته، تعلیق کرده است.

 

درباره سم بنکمن فراید بیشتر بدانید.

 

شرکت های Bankman Fried از آغاز زمستان کریپتو وارد هجوم فعالیت‌های خرید شده‌اند. Bankman Fried در ماه می ۷.۶ درصد از سهام کارگزاری آنلاین Robinhood را خریداری کرد. FTX US یک اعتبار گردان ۴۰۰ میلیون دلاری به BlockFi اعطا کرد و FTX پیشنهاد داد برخی از بدهی‌های Voyager Digital ورشکسته را در ماه ژوئیه بخرد. این شرکت همچنین به امور مالی سنتی نیز نفوذ کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا