FTT پشتیبانی ۱ دلاری خود را شکست

علیرغم سقوط FTX در ماه گذشته، FTT توکن این پلتفرم معاملاتی موفق شده بود به صفر نرسد و در کمال تعجب پس از ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲ زیر سطح ۲ دلار در هر واحد بود. به مدت ۳۸ روز FTT بالای ۱ دلار در هر واحد باقی ماند. تا ۱۹ دسامبر، زمانی که توکن به طور ناگهانی در طول معاملات بعد از ظهر به زیر منطقه ۱ دلار سقوط کرد و در ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر (ET) به ۰.۸۹ دلار در هر FTT سقوط کرد.

 

FTT توکن صرافی FTX ورشکسته به زیر محدوده قیمت ۱ دلاری می‌رسد

توکن Ftx (FTT)، توکن ارز دیجیتال ERC20 که به صرافی منحل شده FTX مربوط است، در روز دوشنبه، ۱۹ دسامبر ۲۰۲۲ به زیر خط حمایت ۱ دلاری شکست. جالب توجه است که برخلاف سقوط Terra و توکن بومی LUNA، که سریع به صفر رسیدند، FTT از ۲۵.۷۸ دلار به ازای هر سکه در ۵ نوامبر ۲۰۲۲ به تقریباً ۱.۵۹ دلار در هر واحد در ۱۴ نوامبر، سه روز پس از درخواست FTX برای حمایت از ورشکستگی کاهش یافت.

 

با این حال توکن این صرافی به زیر حمایت ۱ دلاری رسید و اکنون در ۲۱ دسامبر به قیمت ۰.۹۳ دلار در هر واحد معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا