تحلیل فانتوم، حرکت داخل مثلث، ۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان از پایان حرکت نزولی دارد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان از حرکت صعودی دارد. قیمت فانتوم پس از ریزش سنگین، با یک خط روند حمایت شد. در واقع فانتوم هنوز در داخل یک مثلث قرار گرفته است. مثلثی که در هفته‌های گذشته، ۰.۶۶ دلار و ۰.۱۶ دلار در حال رنج است. حمایت قیمتی در ناحیه ۰.۲۱ دلار حمایتی است که فعلا جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته است. در ادامه ۰.۳۳ دلار نیز یکی از مقاومت‌های فانتوم است که جلوی افزایش قیمت را گرفته است.

تحلیل فانتوم 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

فانتوم برای صعودی بیشتر در هفته آینده باید ۰.۳۲ دلار را حفظ کند. سپس بالای ۰.۳۳ دلار تثبیت دهد. در اما در صورتی صعودی خواهیم شد که بالای ۰.۳۶ دلار تثبیت بدهیم تا امیدوار به صعود بیشتر باشیم.

اما در مسیر نزولی در صورتی که ۰.۲۸ دلار از بین برود، می‌توان انتظار داشت تا ۰.۲۱ دلار نیز دوباره حرکت کنیم و این بار پر قدرت‌تر به قیمت‌های بالاتر دسترسی پیدا کنیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا