تحلیل فانتوم، صعود کوتاه مدت، ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت فانتوم به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری فانتوم فرا رسیده است. آیا دوباره فانتوم از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان می‌دهد که در حال حاضر قیمت ۰.۴۰۸ دلار است. اما هفته‌ای که گذشت قیمت فانتوم تا ۰.۵۴۶ دلار بالا رفت و از این ناحیه ریجکت شد. سپس کف قیمتی هفتگی فانتوم در ۰.۴۱۰ دلار شکل گرفت. اما هفته جدید نیز ابتدا مسیر نزولی را پیش گرفتیم و در حال حاضر به سمت حمایت هفتگی حرکت می‌کنیم.

تحلیل فانتوم هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم به سمت حمایت هفتگی حرکت می‌کند. حمایت هفتگی و مهم فانتوم در ۰.۳۹۶ دلار به وجود آمده است. حمایت اولیه در حوالی ۰.۴۰۳ دلار شکل می‌گیرد. اگر از این ناحیه حمایت صورت نگیرد، می‌تواند تا حمایت بعدی نزدیک ۰.۳۹۶ دلار ریزش را پیش بگیریم. اگر ریزش‌ها ادامه پیدا کند ۰.۳۴۰ دلار می‌تواند کف احتمالی باشد.

حال اگر حمایت از این سطوح صورت بگیرد، عبور از ۰.۴۱۹ دلار بسیار اهمیت دارد. در این صورت ۰.۴۲۶ دلار می‌تواند قیمت را ریجکت کند. در صورتی که ۰.۴۳ دلار شکسته شود، فانتوم می‌تواند تا نواحی ۰.۴۴۴ دلار و ۰.۴۶۳ دلار صعود خود را در پیش بگیرد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا