تحلیل فانتوم، تثبیت زیر حمایت، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان از تثبیت زیر خط روند دارد. باید دید این هفته چه اتفاقی برای فانتوم رخ خواهد داد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان می‌دهد هفته گذشته زیر حمایت مهم ۰.۲۸۳ دلار تثبیت رخ داده است و این هفته می‌تواند پولبکی به این ناحیه زده و ریزش خود را ادامه دهد. در این شرایط اوضاع برای فانتوم خوب پیش نخواهد رفت و تا محدوده ۰.۲۵۱ دلار در مرحله اول می‌تواند، ریزش را تجربه کند. کف هفته پیش، ۰.۲۱۲ در حال حاضر کف قیمتی را حفظ کرده است. اما حمایتی که در حال حاضر در نقش مقاومت ایفای نقش می‌کند، ۰.۲۸۱ دلار است. در شرایطی که می‌توان انتظار حرکت صعودی برای فانتوم داشت، اما این مقاومت به عنوان سدی محکم عمل خواهد کرد.

تحلیل فانتوم 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

شرایطی که فانتوم را می‌تواند صعودی کند، تثبیت بالای ۰.۲۹ دلار است. در این شرایط می‌توان انتظار داشت، قیمت فانتوم تا محدوده ۰.۳۳۵ دلار رشد کند. در صورتی که بتواند این ناحیه حساس را پس گیری کند، می‌توان انتظار داشت، قیمت فانتوم تا ۰.۳۷۵ دلار حرکت صعودی را آغاز کند. در این شرایط فعلی هنوز شرایط برای فانتوم فراهم نشده ولی اگر بتواند ۰.۲۷۲ دلار را بازپس گیری کند، می‌تواند روند صعودی را رقم بزند.

RSI فانتوم در حال حاضر بین ۳۵ تا ۴۰ در نوسان است و نمی‌توان انتظار رشد سنگین یا ریزش عمیق‌تری را برای این ارز دیجیتال داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا