تحلیل فانتوم، در انتظار صعود، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت فانتوم به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری فانتوم فرا رسیده است. آیا دوباره فانتوم از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم در صرافی نشان می‌دهد که در حال حاضر قیمت با خط روند نزولی بلند مدتی که از سقف تا به اینجا اجازه افزایش قیمت را نمی‌داد، درگیر است. این مقاومت این بار باعث ریجکت شدن فانتوم از سقف قیمتی شد و فانتوم نتوانسته فعلا از خط روند خود بالاتر برود. در صورتی که حمایت‌ها ادامه داشته باشد و از کف کانال صعودی خودش دوباره رشد کند و از مقاومت ۰.۵۱ دلاری عبور کند، می‌تواند مسیر صعودی را طی کند.

تحلیل فانتوم هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم در حال حاضر ۰.۴۹۱۰ دلار است و زیر MA 100 روزه خودش قرار گرفته است. حال فانتوم می‌تواند ریزش را تا نواحی ۰.۴۸۹ دلار، ۰.۴۸۳ دلار و در نهایت تا محدوده ۰.۴۷۵ دلار قیمت پایین‌تر خودش را ببیند. اما در مسیر صعودی  فانتوم می‌تواند ۰.۴۹۹ دلار و سپس ۰.۵۱۸ دلار را پس بگیرد. در این صورت که بالای ۰.۵۲ دلار تثبیت قیمتی صورت بپذیرد، آن وقت می‌توان انتظار مومنتوم صعودی جدیدی در فانتوم باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا