تحلیل فانتوم، همچنان داخل مثلث، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت داخل مثلث را نشان می‌دهد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم هنوز حرکت در داخل مثلث را نشان می‌دهد. فانتوم در هفته قبل بسیار پر نوسان ظاهر شد و توانست تا ۰.۳۲ دلار افزایش یافت. اما نتوانست این سطح و حفظ کند. سپس از این مقاومت ریجکت شد و به سطوح پایین‌تری راه یافت. در واقع حرکت قیمت فانتوم به سمت ۰.۲۱۲ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل فانتوم 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

فانتوم برای این که صعودی شود؛ باید بالای ۰.۳۳ دلار تثبیت شود و باعث افزایش قیمت شود. در صورتی که بالای این ناحیه مقاومتی تثبیت شود، آن وقت می‌توان انتظار افزایش قیمت تا ۰.۳۹۶ دلار داشت. این سقف اگر جلوی افزایش قیمت را نگیرد، می‌تواند تا ناحیه ۰.۴۵ دلار تا ۰.۴۸ دلار افزایش پیدا کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا