تحلیل فانتوم، سیگنال جهت صعودی، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت صعودی قیمت فانتوم از خود کف موقتی خود دارد. آیا دوباره فانتوم به سمت خط روند نزولی حرکت می‌کند؟ یا به سمت ترند لاین صعودی خود می‌رود؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان از حمایت محکم این ارز دیجیتال در حوالی ۰.۳۵ دلار دارد. این عدد از نظر داینامیکی با MA – 200 در تایم روزانه حمایت شده و تقریبا هفته گذشته پس از ریزشی که تا این سطح دارد، در این منطقه استراحت کرد تا هفته جدید در سودای اعداد قیمتی بیشتری باشد.

تحلیل فانتوم 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم در حال حاضر ۰.۳۸ دلار را نشان می‌دهد. ابتدا باز پس گیری قیمت ۰.۳۹ دلار حائز اهمیت است. از طرفی ۰.۴۴ دلار و ۰.۴۵ دلار مقاومت‌های روزانه محسوب می‌شوند. اما این سطوح به راحتی می‌توانند شکسته شوند و عبور از ۰.۵۰ دلار می‌تواند سیگنال صعودی قوی را به ما نشان دهد.

از طرفی MACD نیز در تایم روزانه در آستانه یک سیگنال صعودی مناسب است که باید هرچه بیشتر این ارز دیجیتال را مورد توجه قرار داد و بررسی کرد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا