تحلیل فانتوم، شکست حمایت استاتیک، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان از شکست زیر خط روند دارد. باید دید این هفته چه اتفاقی برای فانتوم رخ خواهد داد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم به ناحیه حساسی رسیده است. این نواحی برای قیمت بسیار ارزنده است. البته که ما یک سطح حمایتی در حوالی ۰.۲۸ دلار تا ۰.۳۰ دلار را از دست داده‌ایم. از دست رفتن این ناحیه می‌تواند ریزش را تا ناحیه ۰.۱۵ دلار تا ۰.۱۷ دلار ادامه‌دار کند. در این شرایط اگر فانتوم به زیر منطقه دوم حمایتی یعنی حدود ۰.۱۵ دلار را از دست بدهد، فشار فروش بسیار شدیدتر خواهد بود.

تحلیل فانتوم 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

اما فانتوم در این هفته می‌تواند صعودی شود، اگر بتواند نواحیه ۰.۳۱ دلار را در دست بگیرد و اجازه ریزش بیشتر از این ناحیه را ندهد. در واقع پس از ۰.۳۱ دلار می‌توان انتظار مقاومت ۰.۴۱ دلار تا ۰.۵۱ دلار داشت. این شکست بیرون مثلث این هفته می‌تواند، جعلی تلقی شود، اگر دوباره به روند صعودی ادامه دهیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا