تحلیل فانتوم، زمانی برای تصمیم، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان از زمانی برای تصمیم گیری دارد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم زمان مهمی برای تصمیم گیری را نشان می‌دهد. قیمت ارز فانتوم همچنان زیر خط روند نزولی خودش قرار دارد. اگر بتواند این خط روند نزولی را بشکند و بالای آن در حدود ۰.۳۳ دلار تثبیت دهد، آن وقت می‌توان انتظار داشت که قیمت نیز به سمت مقاومت بعدی خود در حوالی ۰.۳۹ دلار حرکت کند.

تحلیل فانتوم 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

در مسیر نزولی اما تحلیل فانتوم نشان می‌دهد، در صورتی که دوباره از محدوده ۰.۳۳ دلار ریجکت شویم، ریزش می‌تواند، ادامه‌دار باشد و در حوالی ۰.۲۸ دلار با مقاومتی رو به رو است که اجازه افزایش قیمت را به این ارز دیجیتال داده نمی‌شود. پس باید منتظر حرکت به زیر نواحی ۰.۲۶ دلار باید باشیم. اگر این ناحیه از دست برود، می‌توان انتظار داشت فانتوم نیز تا ۰.۲۴ دلار ریزش کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا