تحلیل فانتوم، دست به عصا، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت فانتوم به صورت رنج دارد. آیا دوباره فانتوم به سمت خط روند نزولی حرکت می‌کند؟ یا به سمت ترند لاین صعودی خود می‌رود؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم در این هفته می‌تواند جذابیت بیشتری نسبت به باقی آلت کوین‌ها داشته باشد. چون این هفته به نظر کف قیمتی خود را در حوالی ۰.۳۴ دلار ببیند و حمایت شود. فانتوم از جمله ارزهایی است که در کامونیتی ایرانی کریپتو بسیار وایرال شده و می‌تواند مثل فانتوم حرکت صعودی خوبی را در بلند مدت رقم بزند. اما اگر مسیر نزولی ادامه پیدا کند و کف حمایت هفتگی در حوالی ۰.۳۰ دلار از بین برود، آن وقت اوضاع برای این ارز دیجیتال نیز نامساعد خواهد شد.

تحلیل فانتوم 20اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم در حال حاضر ۰.۳۶ دلار است. به نظر کف ۰.۳۴ دلار را ببینیم و سپس از این ناحیه دفاع کنیم. چون در این ناحیه علاوه بر حمایت هفتگی، حمایت ۴ ساعته نیز شکل گرفته است و می‌تواند، افزایش قیمت را تا سطوح بالاتر فراهم کند. در صورتی که فانتوم بتواند ۰.۴ دلار را بازپس گیری کند، ۰.۴۳ دلار و ۰.۴۶ دلار می‌تواند اهداف بعدی گاوها باشد.

از طرفی چون ریزش روزهای گذشته سنگین بوده است، حتی می‌توان انتظار داشت که فانتوم ریزش را تا ناحیه ۰.۳۱ دلار نیز ادامه دهد و از آن‌جا در تقارن با خط روند صعودی خودش، حمایت صورت گرفته و افزایش قیمت را تجربه کند.

RSI در چهارساعته به اشباع فروش رسیده و تا ۲۰ نیز پایین آمد و از آن‌جا حمایت صورت گرفت. از طرفی در روزانه به کف ۳۲ رسیدیم که این ناحیه فعلا اجازه ریزش بیشتر را نداده است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا