تحلیل فانتوم، شرایط سخت فاندامنتالی، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان از شرایط سخت فاندامنتالی دارد. در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم همچنان حرکت نزولی را نشان می‌دهد. در این شرایط که اخبار بد از مولتی‌چین به شدت بر روی فانتوم تاثیر گذاشته است؛ انتظار روند نزولی بیشتر از روند صعودی است. بر همین اساس در صورتی که اخبار بر ضد فانتوم همچنان ادامه پیدا کند و فشار فروش ادامه داشته باشد، می‌توان انتظار داشت این ارز دیجیتال همچنان به سمت خط روند و حمایت ۰.۲۱ دلار حرکت کند.

تحلیل ارز فانتوم 2 مرداد 1402

 

تحلیل فانتوم تکنیکال

تحلیل تکنیکال فانتوم نشان می‌دهد، قیمت فانتوم نباید به زیر ۰.۲۴۰ دلار حرکت کند. اگر این اتفاق رخ دهد، باید منتظر ریزش بیشتر تا ناحیه ۰.۲۱۳ دلار باشیم. در این صورت اگر این حمایت حساس و مهم از دست برود، آن وقت انتظار داریم عدد روانی ۰.۲۰ دلار نیز از دست برود و شاهد ریزش شدید در این ارز دیجیتال باشیم. اما در تحلیل فانتوم زمانی صعودی خواهیم شد که بالای ۰.۳۲ دلار تثبیت شویم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا