تحلیل فانتوم، انتهای مثلث صعودی، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت فانتوم به سمت خط روند نزولی خود دارد. آیا دوباره فانتوم به سمت خط روند نزولی حرکت می‌کند؟ یا به سمت ترند لاین صعودی خود می‌رود؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم نشان از حمایت چند باره قیمت در حوالی ۰.۳۵ دلار دارد. این ناحیه اگر رو به پایین شکسته شود، می‌تواند کف کانال صعودی را تست کند. اما در صورتی که بتواند از این ناحیه حمایت شود و قیمت‌های بالاتری را تجربه کند، می‌تواند تا سقف مثلث خودش حرکت کند.

برای حرکت صعودی بایستی قیمت فانتوم به بالای ۰.۴۰ دلار حرکت کند و در این ناحیه تثبیت شود. در این صورت می‌توان انتظار داشت قیمت فانتوم حرکتی را تا حوالی ۰.۴۹ دلار ادامه دهد. سپس تا ناحیه ۰.۵۵ دلار حرکتی صعودی را ادامه دهد.

تحلیل فانتوم 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

قیمت فانتوم به خط روند نزولی در تایم روزانه رسیده است و شکست مختصری نیز رخ داده است و پولبک نیز زده شده است. فقط باید مقاومت‌های پیش روی خودش را به ترتیب عبور کند تا بتواند به اهداف بالاتری دست پیدا کند.

اما در مسیر نزولی فانتوم اگر نتواند از مقاومت‌های بالاسری خودش عبور کند، احتمال دارد کف حمایتی خود را در حوالی ۰.۳۵ دلار از دست دهد و به سمت منطقه حمایتی مهم در تایم روزانه برسد. یعنی ۰.۳۰ دلار. اما با توجه به شکست و تائیدیه ورود در بیت کوین، می‌توان انتظار حرکت صعودی را از فانتوم نیز داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا