تحلیل فانتوم، شکست خط روند، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل فانتوم در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی ادامه‌دار به مدت ۷ هفته دارد. آیا فانتوم به زیر خط روند صعودی خود حرکت نزولی را ادامه می‌دهد؟ در صفحه تحلیل فانتوم به وضعیت جفت ارز FTM/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز فانتوم

تحلیل فانتوم چیزی جز نزول بیشتر را نشان نمی‌دهد. این رفتار با توجه به مشکلاتی که برای پلتفرم مولتی چین پیش آمده بود، طبیعی است و ریزش‌ها از آن ناحیه شدت می‌گیرد. اما هنوز کاهش قیمت منجر به شکست در زیر ناحیه حمایتی هفتگی رخ نداده است. ریزش اصلی زمانی رخ خواهد داد که ما شاهد بسته شدن کندل‌های روزانه در زیر ناحیه ۰.۲۹ دلار باشیم. در این شرایط می‌توان انتظار داشت تا نواحی پایین‌تر، حوالی ۰.۲۷ دلار و سپس ۰.۲۳۵ دلار باشیم. در صورتی که فشار فروش افزایش یابد، می‌توان انتظار داشت قیمت تا زیر حمایت روانی ۰.۲۰۵ دلار نیز ادامه پیدا کند.

تحلیل فانتوم 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

اما قیمت فانتوم زمانی صعودی خواهد شد که ابتدا به بالای ۰.۳۲ دلار و سپس بالای ۰.۳۸ دلار تثبیت کندل روزانه دهد و سپس می‌توانیم شاهد افزایش قیمت تا حوالی ۰.۴۲ دلار باشیم. در غیر این صورت فعلا انتظار رشد از این ارز دیجیتال منطقی نیست. در صورتی که کف ۰.۲۶۵ دلاری از بین برود، آن وقت روند ریزشی شتاب بیشتری خواهد گرفت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا